Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 BOTOVI

Go down 
4 posters
AutorPoruka
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

BOTOVI Empty
KomentarNaslov komentara: BOTOVI   BOTOVI Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 9:53 pm

Ajmo Koji me bot maloprije ban ? nemoj da se bunis sto te nazivam botom kad jesi bot javi se ovdje molim lijepo.
BOTOVI 145909ban


: komentar modifikovan dana: Fri Jan 04, 2008 9:54 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
DERONJA

DERONJA


Broj komentara : 7
Registration date : 2007-12-27

BOTOVI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOTOVI   BOTOVI Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 9:54 pm

i mene su brate bogami ...
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

BOTOVI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOTOVI   BOTOVI Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:31 pm

AKO SI SE STEKO KICK-BAN 30 MIN

AKO SI PSOVAO NEKOME

AKO SI KORISTIO NESTO

VECINOM RADI TOGA JA BANUJEM ALI NEZNAM GRGA NESJECAM SE A I NEVJERUJEM DA SAM TE JA BAN JER KOGA SAM BAN BEZ RAZLOGA SIGURNO NISAM POZ !
Na vrh Go down
Gost
Gost




BOTOVI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOTOVI   BOTOVI Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:33 pm

jesi mene i admine sve sa servera Wink
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

BOTOVI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOTOVI   BOTOVI Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:49 pm

carbon i tebe i matrixa sam banovo a i vi ste admini ali ste se pravili mangupi i drkali ste server mjenjali mape po 10 puta !!!!!!! to je razlog pzzzz
Na vrh Go down
Gost
Gost




BOTOVI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOTOVI   BOTOVI Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:15 pm

ja nisam bio na serveru No No tek kada sam ulazio one mape su se pocele mijenjati....i kada je to stalo:pitao sam : " ko ovo mijenja " i samo sam vidio BAn peramently !!! i kako te nije stid da kazes da sam ja bio tu Mad Mad Question Question a ovo nije ni mjesto ni vrijeme za raspravu,radi tvog histericnog ispada..svi su ostali bez admina !
pozz svima bounce
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

BOTOVI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOTOVI   BOTOVI Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:14 pm

b0Ta ^ (citat):
AKO SI SE STEKO KICK-BAN 30 MIN

AKO SI PSOVAO NEKOME

AKO SI KORISTIO NESTO

VECINOM RADI TOGA JA BANUJEM ALI NEZNAM GRGA NESJECAM SE A I NEVJERUJEM DA SAM TE JA BAN JER KOGA SAM BAN BEZ RAZLOGA SIGURNO NISAM POZ !
neki glupak rekao citer ja napisal HAHA! I bash haha ban Very Happy a bio se zado pravo Very Happy afro
Na vrh Go down
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

BOTOVI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOTOVI   BOTOVI Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 4:13 am

ko zna zhivot je samo jedan ,tako prozhivite ga uz dosta kilova i fragova(Fragzor pardon Very Happy )
Na vrh Go down
Sponsored content





BOTOVI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOTOVI   BOTOVI Icon_minitime

Na vrh Go down
 
BOTOVI
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: Forum :: Book OF zhalba !-
Idi na: