Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ajd cujemo se

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Ajd cujemo se Empty
KomentarNaslov komentara: Ajd cujemo se   Ajd cujemo se Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 8:53 pm

sparkY nisi ti normalan vrati se na serveru nemoj da ides sta koreld ima sa tobom nek resi ovako ti si imas svoja prava da igras na serveru nemoj bit kud da ides od servera ZA NEKIH GLUPIH RAZLOGA !!!

SMENI MISLENJE I VRATI SE U IGRU

pozz svima
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Ajd cujemo se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajd cujemo se   Ajd cujemo se Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 8:55 pm

hahahahahahhaha...Dobri stari ubergeek Very Happy:D Morao je on novi post otvorit a ne reply...Nema veze...Hvala na podrsci Very Happy Al sta cu ja na nekom serveru gdje ce me ban cim me vide ... ccc...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Ajd cujemo se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajd cujemo se   Ajd cujemo se Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 1:06 am

HAHAHA jao kako je llud ubergeek Cool cheers
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Ajd cujemo se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajd cujemo se   Ajd cujemo se Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 9:06 pm

ubergeek you are the craziest man that i ever see it....xD
Na vrh Go down
Gost
Gost




Ajd cujemo se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajd cujemo se   Ajd cujemo se Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 9:07 pm

nisam bio kuci 2 dana i odmah mi neko dira sparkya???
sparky ko te dira i zasto bem ga ja!!!


evo jos dokaza ako si ok lik i sa svima se zezas to nekima znaci da nisi normalan, a spaky je super klinac i njega sam medju prvima upoznao na serveru i mogu da za njega kazem samo reci hvale i ni jednu losu
poz
Na vrh Go down
Sponsored content





Ajd cujemo se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ajd cujemo se   Ajd cujemo se Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ajd cujemo se
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ajd cujemo se

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: