Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!

Go down 
+6
ZUZ1
Mub1
.carbOn
uberg33k
Jubzzz
kaLLashootka^
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 5:58 pm

ZUZ1 znam da si me ti banovao malopre,ali samo jedan logichan razlog daj zashto si to uradio.Kod sve i jednog admina sam proshao test a ti sad vde glumish neku silu,ma u stvari ko te j... kad botovima dash admina tako ti se to i vrati.Hocu odg,sreenshot nemam poshto sam u igraonici i nemam tu opsciju da pristupim rachunaru kao administrator...Desilo se u 15:50.Hocu odg muka mi je vishe od ovih sranja.Izvinjavam se na rechniku...SRAMOTA!!!

Pozz ostalima,prepoznace se...affraid
Na vrh Go down
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 2:27 am

ZUZ1 - screen shot i obrazlozenje zbog ceg bann ! u protivnom dell admin

Mub1 - Opravdanje pod hitno .. posto si jedini administrator na forumu sa mnom .. kako je doslo do brisanja tema i postova ??? . u protivnom dell sa foruma !!


Kore[L]D - u koliko se dokazu ove zalbe koje nazalost nisam procitao !! al saznat cu valjda nekako !! dell sa foruma i servera !!


- Uloga administratora je da " prebaci temu ako je postavljena u pogresan " pod forum " .. da izbrishe teme koje sadrze uvrede, na nacionalistickoj, vjerskoj i rasnoj osnovi !!

Forum je namjenjen iskljucivo tematskom razgovoru izmedju igracha sa servera i opcenito !!


Svaki banned ili kick !! zahtjevam od admina screenshot sa RAZLOGOM zbog cega je to uradio .. ( cheat, psovanje, vrijedzanje itd... ) !!


Sramota i stvarno neopravdano ovo sto se desilo !! .. naravno pametnjakovici ce se sankcionisati i pod hitno ukloniti sa servera i foruma !!


znaci zahtjevam opravdanje od svih admina .. nema vishe jubin prijatelj jubin ovaj onaj !!


Mub1, korelito, don adi0s, zuz1, murga,eldor,dejan i sta ti ja znam vishe ..


Gl & Hf !!
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:28 am

Ajde koreld sad daj screen shot i obrazlozenje zasto si me 2 puta banovao bez razloga!!!!
Na vrh Go down
.carbOn




Broj komentara : 7
Registration date : 2008-01-17

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:24 am

i mene isto
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:26 am

Pravljenje budale, ismijavanje po forumu, treba da vas trpim ? Pa pa
Na vrh Go down
.carbOn




Broj komentara : 7
Registration date : 2008-01-17

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 1:00 pm

pozz mrtve tongue
Na vrh Go down
ZUZ1
njubs
njubs
ZUZ1


Broj komentara : 21
Registration date : 2007-11-07

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 2:15 pm

kaLLashootka^ (citat):
ZUZ1 znam da si me ti banovao malopre,ali samo jedan logichan razlog daj zashto si to uradio.Kod sve i jednog admina sam proshao test a ti sad vde glumish neku silu,ma u stvari ko te j... kad botovima dash admina tako ti se to i vrati.Hocu odg,sreenshot nemam poshto sam u igraonici i nemam tu opsciju da pristupim rachunaru kao administrator...Desilo se u 15:50.Hocu odg muka mi je vishe od ovih sranja.Izvinjavam se na rechniku...SRAMOTA!!!

Pozz ostalima,prepoznace se...affraid



prvo ja sam te banovao,i imam par razloga,za koje moze i murga da posvijedoci...
1.ti si jedini lik koji ubija sa emkom (m-16) u skoku jednim metkom,i kada te banujem onda udjes i fino igras...
2.provociras i psujes,peglas da su ljudi chiteri...
3.psujes srever..
4.screen shot nemam,a dobro znam ko je chiter a ko ne..
5.ti si jedini lik koji zna preko slusa sa koje strane dolaze njegovi a sa koje protivnici,smijesno....
6.slobodno mi skinite admin ako mislite da je to potrebno....

hvala..
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:28 pm

ZUZ1 (citat):
kaLLashootka^ (citat):
ZUZ1 znam da si me ti banovao malopre,ali samo jedan logichan razlog daj zashto si to uradio.Kod sve i jednog admina sam proshao test a ti sad vde glumish neku silu,ma u stvari ko te j... kad botovima dash admina tako ti se to i vrati.Hocu odg,sreenshot nemam poshto sam u igraonici i nemam tu opsciju da pristupim rachunaru kao administrator...Desilo se u 15:50.Hocu odg muka mi je vishe od ovih sranja.Izvinjavam se na rechniku...SRAMOTA!!!

Pozz ostalima,prepoznace se...affraid



prvo ja sam te banovao,i imam par razloga,za koje moze i murga da posvijedoci...
1.ti si jedini lik koji ubija sa emkom (m-16) u skoku jednim metkom,i kada te banujem onda udjes i fino igras...
2.provociras i psujes,peglas da su ljudi chiteri...
3.psujes srever..
4.screen shot nemam,a dobro znam ko je chiter a ko ne..
Citat :
5.ti si jedini lik koji zna preko slusa sa koje strane dolaze njegovi a sa koje protivnici,smijesno....
6.slobodno mi skinite admin ako mislite da je to potrebno....

hvala..


xaxaxa najludzi, pa kako nece znati zuz1 dragi, ima covjek slushe ima radar :S pogledas na radaru, ako nije tvoj tamo znaci da je protivnik :S Jao logike.. ocami ..
Na vrh Go down
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:38 pm

koreld (citat):
ZUZ1 (citat):
kaLLashootka^ (citat):
ZUZ1 znam da si me ti banovao malopre,ali samo jedan logichan razlog daj zashto si to uradio.Kod sve i jednog admina sam proshao test a ti sad vde glumish neku silu,ma u stvari ko te j... kad botovima dash admina tako ti se to i vrati.Hocu odg,sreenshot nemam poshto sam u igraonici i nemam tu opsciju da pristupim rachunaru kao administrator...Desilo se u 15:50.Hocu odg muka mi je vishe od ovih sranja.Izvinjavam se na rechniku...SRAMOTA!!!

Pozz ostalima,prepoznace se...affraid



prvo ja sam te banovao,i imam par razloga,za koje moze i murga da posvijedoci...
1.ti si jedini lik koji ubija sa emkom (m-16) u skoku jednim metkom,i kada te banujem onda udjes i fino igras...
2.provociras i psujes,peglas da su ljudi chiteri...
3.psujes srever..
4.screen shot nemam,a dobro znam ko je chiter a ko ne..
Citat :
5.ti si jedini lik koji zna preko slusa sa koje strane dolaze njegovi a sa koje protivnici,smijesno....
6.slobodno mi skinite admin ako mislite da je to potrebno....

hvala..


xaxaxa najludzi, pa kako nece znati zuz1 dragi, ima covjek slushe ima radar :S pogledas na radaru, ako nije tvoj tamo znaci da je protivnik :S Jao logike.. ocami ..
Smeshno zuz1 ali majki,za shto su slushe ako ne da znash gde je protivnik.Nadji screenshoot kad sam psovao,kad sam ubijao sa jednim metkom u skoku i itd.Nemoj molim te,neka ti admina ali greshish u vezi mene...
Na vrh Go down
ZUZ1
njubs
njubs
ZUZ1


Broj komentara : 21
Registration date : 2007-11-07

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 4:52 pm

koreld (citat):
ZUZ1 (citat):
kaLLashootka^ (citat):
ZUZ1 znam da si me ti banovao malopre,ali samo jedan logichan razlog daj zashto si to uradio.Kod sve i jednog admina sam proshao test a ti sad vde glumish neku silu,ma u stvari ko te j... kad botovima dash admina tako ti se to i vrati.Hocu odg,sreenshot nemam poshto sam u igraonici i nemam tu opsciju da pristupim rachunaru kao administrator...Desilo se u 15:50.Hocu odg muka mi je vishe od ovih sranja.Izvinjavam se na rechniku...SRAMOTA!!!

Pozz ostalima,prepoznace se...affraid



prvo ja sam te banovao,i imam par razloga,za koje moze i murga da posvijedoci...
1.ti si jedini lik koji ubija sa emkom (m-16) u skoku jednim metkom,i kada te banujem onda udjes i fino igras...
2.provociras i psujes,peglas da su ljudi chiteri...
3.psujes srever..
4.screen shot nemam,a dobro znam ko je chiter a ko ne..
Citat :
5.ti si jedini lik koji zna preko slusa sa koje strane dolaze njegovi a sa koje protivnici,smijesno....
6.slobodno mi skinite admin ako mislite da je to potrebno....

hvala..


xaxaxa najludzi, pa kako nece znati zuz1 dragi, ima covjek slushe ima radar :S pogledas na radaru, ako nije tvoj tamo znaci da je protivnik :S Jao logike.. ocami ..



a radar mu treba i za jedan metak u glavu i to u skoku svaki put....
ma nema jaici ste od eu4rie...
hahhah
Na vrh Go down
ZUZ1
njubs
njubs
ZUZ1


Broj komentara : 21
Registration date : 2007-11-07

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 4:54 pm

kaLLashootka^ (citat):
koreld (citat):
ZUZ1 (citat):
kaLLashootka^ (citat):
ZUZ1 znam da si me ti banovao malopre,ali samo jedan logichan razlog daj zashto si to uradio.Kod sve i jednog admina sam proshao test a ti sad vde glumish neku silu,ma u stvari ko te j... kad botovima dash admina tako ti se to i vrati.Hocu odg,sreenshot nemam poshto sam u igraonici i nemam tu opsciju da pristupim rachunaru kao administrator...Desilo se u 15:50.Hocu odg muka mi je vishe od ovih sranja.Izvinjavam se na rechniku...SRAMOTA!!!

Pozz ostalima,prepoznace se...affraid



prvo ja sam te banovao,i imam par razloga,za koje moze i murga da posvijedoci...
1.ti si jedini lik koji ubija sa emkom (m-16) u skoku jednim metkom,i kada te banujem onda udjes i fino igras...
2.provociras i psujes,peglas da su ljudi chiteri...
3.psujes srever..
4.screen shot nemam,a dobro znam ko je chiter a ko ne..
Citat :
5.ti si jedini lik koji zna preko slusa sa koje strane dolaze njegovi a sa koje protivnici,smijesno....
6.slobodno mi skinite admin ako mislite da je to potrebno....

hvala..


xaxaxa najludzi, pa kako nece znati zuz1 dragi, ima covjek slushe ima radar :S pogledas na radaru, ako nije tvoj tamo znaci da je protivnik :S Jao logike.. ocami ..
Smeshno zuz1 ali majki,za shto su slushe ako ne da znash gde je protivnik.Nadji screenshoot kad sam psovao,kad sam ubijao sa jednim metkom u skoku i itd.Nemoj molim te,neka ti admina ali greshish u vezi mene...



daj mi ziro racun,saljem ti pare,doddji kod meen u internet centar ARENA,gdje su racunari beton,da ti nepisem o konfiguraciji i tim sranjima,mishevi G3 i Mx 518,sjedi pored mene i ubijaj kao onaj dan,sve ja placam..
jeli moze ..
hhehe...
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:22 pm

Pitanje nick murga ulazi na bihnet servere sa citom i nekakvim ludim skriptama sada jeli taj nisam siguran ali eto svaki put isto napise zz all ili nesto u tom fazonu Razz
Na vrh Go down
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 6:04 pm

mozhe 0vako zuzi ako vec imash toliko love dodji u Mrkonjic grad
sjedi kraj mene,i ponesi anticheat checker,pa proveri ima li ishta na rachunarima,imash moj msn na mom profilu pa dacu ti broj...e ovo stravno moram da vidim,pruzicesh mi ruku na kraju...To ti se kunem najrodjenijim.U to budi ubedjen.Budi pozdravljen!Jel mozhe ovako?
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 7:02 pm

zuz1 sto to ne vrjedi za mene xD Plati meni bem te haha, ocu ja dodzem xD
Na vrh Go down
Gost
Gost




OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:33 pm

jovan says:
e govno malo pa sta radis to
jovan says:
sta pies po serveru
.sparkY says:
koje ?
.sparkY says:
koje ?
jovan says:
kako te niej sramota , sada da se izvinjavas
.sparkY says:
pa lijepo
jovan says:
sta lepo?
.sparkY says:
izvino se covjeku Zna mi IP napamet...A mene mogu ban...
jovan says:
koga si ti podrzavao?
jovan says:
ko je poceo sve ovo?
.sparkY says:
mene kad ban gotovo mi
.sparkY says:
.carb0n
.sparkY says:
je poceo
.sparkY says:
On mi je naj. jaran pa ja za njim
jovan says:
a jel sam te ja uvek podrzavao, i nisam dao da te niko dira???
.sparkY says:
da
.sparkY says:
najaci si ti
.sparkY says:
Najbolji
jovan says:
i jel sam se zajebavo sa onom temom makljaza
jovan says:
da se smejemo svi
.sparkY says:
da
.sparkY says:

.sparkY says:
ma najbolji si..I jedan od rijetkih koji me podrzavaju...
jovan says:
kao ko je najjaci , to korel ili koga sam vec napiso
.sparkY says:

jovan says:
i uvek se zeza sa svima
.sparkY says:
jebga Morao sam se izvinut

ubereek has been added to the conversation.

.sparkY says:
evo uber33geeka
.sparkY says:
ubergeek..Ovo je Ruma
.sparkY says:

ubereek says:
da ruma je
jovan says:
pa sto ste pocinjali nesto ako niste u pravu???
ubereek says:
jovan
jovan says:
jeli sparkic???

.sparkY has left the conversation



E OVAKO JE IZGLEDALA POSLEDJA PRICA NA MSN!!!
ocu se ja vise zajebavati sa decom i braniti nekog, boli me bas, imam ja mnogo pametnija posla, pokusao sam da budem ok, ali sta cu kada drugi nisu
Na vrh Go down
Gost
Gost




OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:34 pm

.sparkY has left the conversation.

ubereek says:
sta bezi
ubereek says:
pizda


dobro si mu reko
lol!
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:36 pm

sta bolan ti glumis ??

nekontam poentu iz ovog razgovora :S
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:44 pm

ma jebemise za cs krivo mi sta se ja ispokarao koreldom za 2 glupe derista da sad ja da nemogu igrat na serveru evo i ja cu dat moju IP pa nek me banaju koliko oce boli mene kita za CS ja igram za zabavu i druzenja neigram za pare za klikove za rangu kita mi puca igram da nadjem drugove i zabavom a na ovom serveru imam puno drugova koje postujem i me postiju a da sve zajebu dva derista neide to ovako KORELD evo ti moja IP 80.77.157.211 pa me banaj a ja jebo i SparkY i .Carbona ja da njima pomognem mene jebali i nece ici vise ovako sta se ko neka pizda sad places kod korelda .SparkY i ti .Carbone da oterate Korelda sa servera a koreld ostaje ruma otiso a idem i ja necu da mi neko zabije noz u legja TO JE NESTO STA NAJVISE MRZIM DA ME NEKO ZAJEBE a sad .SparkY izjasni se na ovu temu!!!!
Na vrh Go down
ZUZ1
njubs
njubs
ZUZ1


Broj komentara : 21
Registration date : 2007-11-07

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 2:33 pm

grga (citat):
Pitanje nick murga ulazi na bihnet servere sa citom i nekakvim ludim skriptama sada jeli taj nisam siguran ali eto svaki put isto napise zz all ili nesto u tom fazonu Razz


nemoj baliti bezzze za murgu,frajer igra iz arene,nekoristi chit sigurno...
lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
ZUZ1
njubs
njubs
ZUZ1


Broj komentara : 21
Registration date : 2007-11-07

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 2:35 pm

kaLLashootka^ (citat):
mozhe 0vako zuzi ako vec imash toliko love dodji u Mrkonjic grad
sjedi kraj mene,i ponesi anticheat checker,pa proveri ima li ishta na rachunarima,imash moj msn na mom profilu pa dacu ti broj...e ovo stravno moram da vidim,pruzicesh mi ruku na kraju...To ti se kunem najrodjenijim.U to budi ubedjen.Budi pozdravljen!Jel mozhe ovako?


brata dosao bih aj da neradim svaki dan u ovoj prokletoj ARENI...
ali ako se kunes najmilijim onda IZVINI za ban...

naletim nekada i dole,ali prvo do Jubzza obecao sam mu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
ZUZ1
njubs
njubs
ZUZ1


Broj komentara : 21
Registration date : 2007-11-07

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 2:37 pm

koreld (citat):
zuz1 sto to ne vrjedi za mene xD Plati meni bem te haha, ocu ja dodzem xD


pa dodji ko ti brani srce bem te mala,hahahha...
Na vrh Go down
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 8:10 pm

brata dosao bih aj da neradim svaki dan u ovoj prokletoj ARENI...
ali ako se kunes najmilijim onda IZVINI za ban...

naletim nekada i dole,ali prvo do Jubzza obecao sam mu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]

Ok kako god,samo vam kazhem da dostaa vas greshi u vezi mene,i da sinoc su banovali tuppavka sa servera,a lik je sa mnom u klanu i igramo iz iste igraone,pa chak mogu reci i priznati da je bolji igrach od mene...Uglavnom Markisha nas zna obojicu lichnu i on mozhe garantovati za sve ovo.
A ZUZ1 korisiti malo vishe slushke,ne znaju to samo eu4rija:)SmileSmileSmile
Veliki pozdrav za sve


I DA, RAJA DAJ SHTA SE SVADJATE VISHE RESHITE TO,OVO JE IPAK SAMO IGRA I NISHTA VISHE,pa kako bi se tek ponashali u zhivotnim problemima.
Shta svi bezhite sa servera, kao da je epidemija zavladala serverom Embarassed
Pozz to all...
Na vrh Go down
Gost
Gost




OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 8:44 pm

epidemija druze moj, epidemija!!!!
Na vrh Go down
ZUZ1
njubs
njubs
ZUZ1


Broj komentara : 21
Registration date : 2007-11-07

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:10 pm

kaLLashootka^ (citat):
brata dosao bih aj da neradim svaki dan u ovoj prokletoj ARENI...
ali ako se kunes najmilijim onda IZVINI za ban...

naletim nekada i dole,ali prvo do Jubzza obecao sam mu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ok kako god,samo vam kazhem da dostaa vas greshi u vezi mene,i da sinoc su banovali tuppavka sa servera,a lik je sa mnom u klanu i igramo iz iste igraone,pa chak mogu reci i priznati da je bolji igrach od mene...Uglavnom Markisha nas zna obojicu lichnu i on mozhe garantovati za sve ovo.
A ZUZ1 korisiti malo vishe slushke,ne znaju to samo eu4rija:)SmileSmileSmile
Veliki pozdrav za sve


I DA, RAJA DAJ SHTA SE SVADJATE VISHE RESHITE TO,OVO JE IPAK SAMO IGRA I NISHTA VISHE,pa kako bi se tek ponashali u zhivotnim problemima.
Shta svi bezhite sa servera, kao da je epidemija zavladala serverom Embarassed
Pozz to all...[/quote]


hehehe ja odkad sam poceo igrati CS nekoristim sluse,nikako samo ih pojacam na 8 i slusam onako....

neznam za tupavka nisa igrao sinoc....

pozz...
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:55 pm

zuz1 ko nije bolji od tebe sram ga bilo hehehe

uzivaj brate i blati se ovog foruma samo se nerviras
Na vrh Go down
Sponsored content





OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!   OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
OVO JE STVARNO SRAMOTA VISHE!!!
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: ADMIN / MODERATOR :: Admini na serveru:-
Idi na: