Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Mub1

Go down 
+5
uberg33k
m4jEsT!c
psychokiller
enigma_firefly
grga
9 posters
AutorPoruka
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Mub1   Mub1 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 12:07 am

Sine sljedeci put kada odlucis da udjes pod drugim nickom i sa svojim citovima dobro dobro razmisli jesi li kompetentan da igras sa cheatom jer ban sam 2 lika koja su offirno offirno citali a za to ne moze biti screen shot jedino demo nije problem uci cu i snimati tebe kako igras botu jedan nepismeni nauci igrat dolazis se izivljavati sa citom e zezno si se mangupcicu izigravaj djeci nekoj pro igrace. Igrali su ljudi sa boljim skorom od tebe nisam ih ban zasto jer nisu citeri a ja nasao tebe da banujem e jbga to znaci da si citer ne ? Idolu jedan. Ne sramoti se vishe nauci igrat ne izigravaj pametnjakovica sa Wall Hackom seronja jedan.
Sad si me ban nemoj vise nikad ama bas nikad !
Razumio citeru ?

A da i kampera sam jednog ili 2 ban nakon nakon 1099988766 upozorenja i jednog sto je jebao svima mame samo zato sto je noob.

Skulirajte se tako ce biti kada sam ja na serveru Nema citova psovanja kampovanja i sranja Smile
Mir sa vama ako ne odgovara sta vam ja mogu
Na vrh Go down
Gost
Gost




Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 12:35 am

lol!
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 3:03 am

grga tebi nije pomoc

ako je bio mub1 onda je neko njegov nick koristio
ako zelis da se uvjeris u kvalitet njegove igre bujrum na lan

znam mub1 o odlican je i momak i igrac

a ti odrasti

hf i gg
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 3:05 am

enigma_firefly (citat):
grga tebi nije pomoc

ako je bio mub1 onda je neko njegov nick koristio
ako zelis da se uvjeris u kvalitet njegove igre bujrum na lan

znam mub1 o odlican je i momak i igrac

a ti odrasti

hf i gg
Jebem ti mozak glupi taj glupavi nije uopste nick Mub1 bio jadan i jadan sto ne citas sve jadan ne pravi se pametan jadan
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 3:10 am

prvo valjda cu na forumu dobit ban ali neka

jebem ti svu zensku stranu porodice
eto toliko
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 9:29 pm

alo bre ponasate se gore od dece sta vam je vise smirite se budale glupe smarate vishe sa tim svadjama mora neko da se pravi pametan kakvix budala ima svadjaju se oko igrice ko da je to neznam ni ja sta


smirite se vishe poz od mene
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 10:44 pm

jao enigma ba samo dodjes i fol nekog podrzavas a sam veze sa vezom nemas i govoris ovaj dobar vak oonaj anko..i odma psujes..koji ti je ba jeli??nerviras me sa tim fakinskim komentarima...djetinasto sve ovo isto djeca mala koji vam je svima ba ima izuzetaka..ali stvarno ste zaista....nemogu na forum doci i nesto lijepo vidjet...
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 11:05 pm

sta kazete da je Mub1 citer ja mislim da nije i nije Mub1 toliko pokravaren da pali citove i da igra sa nama a Mub1 je ADMINISTRATOR I ADMIN pa nije toliko lud da izgubi sve za jednog jebenog cita sta je moronska rabotra MUB1 NIJE CITER!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - mamb@
njubs
njubs
!c.s.F@n! - mamb@


Broj komentara : 20
Registration date : 2007-11-05

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:51 am

hahahhaha...ovo stvarno postaje smijesno.....joj draga djeco sta vam je vishe haj malo popustite forum sa svadjama igraj te malo i uzivajte....a ako hocete vec nesto da napisete napisite nesto lijepo .... Laughing a na samo ovaj ovo ovaj ono.... Razz .....haj sad da rokamo....i manite se gluposti....
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 1:09 am

E ovako mam@, mub1 i josh par likova igraju iz kluba znaci smekanje isko kao WH ako josh 1 primjetim dobit ces ban opet Mub1 isto to i za tebe vazi mamb@ govorite ljudima u klubu isto kao WH, Cheat je to.
Da se ne raspravljamo nek admin ovo zatvori ovo je zadnje a ja cu sa jubzzom da vidim u vezi ovih smekera da se regulisu.

Da i ovo za smekanje ne pravite se pametni igrali smo svi u klubovima znamo kako to ide !!! Pogotovo jubzz znamo leekove koji su usli u stvarno jak clan pomocu cita Smile A i smekanje je zakon samo sto je to gay pravo josh kada dolazi od strane admina !
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 2:50 am

slusaj ti grga fakinu jedan sta bi bolan mislis dobio admina i BOG, ALLAH ovdje jeli?? ti nemoj ovo ti nemoj ono...hallo ba smiri se...ko te sta pita...ja cu jubzz-u vako ja cu korel-u nako ...hallo opet ti pisem opusti se....

vi mislite cs nesto sad VAO imam admina imam admin status ja cu se ovom onom u supak uvlkacit nikad pw nece skinut...ebemu cs vise raditel vi ista drugo??????joj stvarno sam morao napisat ovo tako si me iznerviro grga a mislio sam da si fin...jeli iko ista primejtio svi ovi novi igraci koji su admina dobila mjenjaju se ko vrmenska prognoza odmah jubzz vako dobar i bla.bla.bla priznajte.....izvinite na izrazima ako sam sta ruzno reko nije sa namjerom ali sam planuo....

sellam
Na vrh Go down
Gost
Gost




Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 2:53 am

pa ako se ne zna, i grga je pisao za korela onaj dan na forumu kada smo ga svi zezali, tako da grgo ne budi derpe i uvlaka, boje spusti nos, pocepaces oblake!!!!

aj poz
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 4:16 am

1: ne uvlacim se nikome
2: admin nosi odgovornost
3: na bihnetu mogu djaba igrati a ja trosim limit ovdje iako je bihnet server puno puno bolji
4: jubzza znam puno puno ovaj puno godina nema potrebe da se uvlacim njemu u pakas pogotovo radi cs.a HAHAHAHHAH Korelda ne znam niti zelim da znam boli me briga ko je jos jedan u nizu od igraca
5: Drazi su mi citeri nego smekeri puno puno drazi !
6: Dati cu vam forume sa kojih sam banovan da vidite da ja dolazim cisto da zajebavam narod zato sto nemam pametnijeg posla!
7: Nisam novi igrac ! zato ne vodite raspravu o tome novi igrac ! Nego novi na serveru.
8: Ako ste vi dobro sa nekim pa ne zelite da sumnju pokazete ja nisam pa cu vas sviju pratit sve dok mi se admin ne skine.

ADMIN = Odgovornost prema serveru i igracima .

Ne spominjite me vishe u vasim satrama ja pricam sto znam sto sam vidjeo a uostlom boli me kurac za vase misljenje i komentare mozete da ga duvate!!

zz
Na vrh Go down
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 5:42 am

sa grgom sam razvalio jedan stari kasetofon ispred moje kuche .. samo ne mogu da se sjetim ko je donio kasetofon a ko cekice ?? ooo klinci smo bili jbt .. kad se sjetim ..

jel vi znate sta znaci odrasti sa nekim ??


Grgu znam jos od kad mu je mater mjenjala pelene !! tako i on mene !! od 1 osnovne smo ishli u skolu .. u istoj ulici zivimo .. zajedno na vrbash isli i spustali se nesto poput raftinga !! .. jednostavno odrastali u nekom nashem sarenom svijetu igre !! imali jednu picku kojoj se citava ulica divila !! zna susjed koja je Smile .. od igranja TA-TA koji nas spotakao na cs ! do ulicnih igara i budalesanja !! pa onda kampovanje kod mene u bashti !! kucha 20 metara od nas ja i on kampujemo u shatoru k'o da smo u dzungli !! hehe


grga je moj komshija .. grga je moj brat od djetinstva !! poznamo jedan drugog u dushu !! znamo kako koji dishe .. pa onda dolazi internet clubovi pa mirc pa hackanje pa vako nako brm brmm

grgu mi ne dirajte sve cu da vas polomim .. dirajte mi u sta god hocete al njeg nemojte !! rekao sam vam davno za grgu ! taj ne psuje ! .. taj ne blefira .. taj voli da podjebaje i da se sprda na tudji rachun !! a i svoj naravno !! grga je beat majstor .. master hip-hop !! njemu nije do psovanja zenskog roda, mrtvih i tak to .. to je njemu isfur i bleff !! sa grgom treba znati !! kod grge nema losheg dana Smile to je moj kaldrmash !! to je moj frend !! love ya brat !!


jest malo duzhi text ... al trebao bi biti Sidran da napishem knjigu o njemu ! Smile


Gl & Hf ..


Prodjite se foruma i igrajte malo !! cya !
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 6:33 am

Mjenjali smo se lopta za kasetofon ti meni loptu ja tebi kasetofon nismo imali gdje ukljucit kasetofon ti doneses cekic i ispravimo ga HAHAHAHHAHA poslije sam ja masno po pici dobio HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Kako ti to naumpade HAHAHAHAHAHAHAHHAAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

peace tebra
cheers
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 11:51 am

jeste kaldrmashi hahahahahahah, cuj ovaj grga neki shmeker od malena, cuj uzeo leek loptu za kasetofon xD jao jao jao. hahahahahahhah sunny
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 11:59 am

koreld (citat):
jeste kaldrmashi hahahahahahah, cuj ovaj grga neki shmeker od malena, cuj uzeo leek loptu za kasetofon xD jao jao jao. hahahahahahhah sunny
Nishta je kasetofon Very Happy HAHAHAHAHAHA kakvi je scena bilo poslije rata HAHAHAHHAHA boze boze mogao bi se fakat prelud film uradit hahaha bounce bounce bounce
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 5:37 pm

Kako ste samo "GLUPI"
hahahahha
Na vrh Go down
Sponsored content





Mub1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mub1   Mub1 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Mub1
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» nidje vezze

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: ADMIN / MODERATOR :: Admini na serveru:-
Idi na: