Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 dobar, los, zao nik

Go down 
4 posters
AutorPoruka
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:41 am

slobono napisite ko je derpe, ko je smrad, ko je retard, ko je smor, ko je car, ko je legenda, dobar decko, los player...

ima NAS svakojakih, pa aj izjasnite se
1. dobar
2. los
3. zao
... ili koji vec opis ...
poz
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:43 am

TI si meni nikakav,neznam te a vec mi ides na zivac iz nekoliko prostih razloga,ukljucujes se u teme koje te se uopce ne ticu,pametujes i sto je najbitnije vrijedjas narod!Od koga sebi uzimas za pravo da vrijedjas ljude,prijetis im i slicne stvari! Ako si dosao na forum,ponasaj se u skladu sa pravilima u kulturom koju nadam se da imas!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:52 am

out pa moja kultura je za tebe pojam koji ti nikada neces imati!!!!



nadam se da ces dobiti admina nazad jer za ovo slihtanje i zasluzujes



lol!
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:53 am

Tebi treba neko pojasniti pojam "kultura" jos si ti zelen iza usiju! A kao sto vec reko,ja sam admina uvijek imao,imam ga i imat cu ga! Ali to takvi kao ti nemoraju znati kada udju na server!!!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:57 am

pa sada mi je jasno, kada neko optuzi 3 admina koji se kunu da ga nisu ban , sada znamo ko je!!!!

hvala sto si reko zelenko
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 5:01 am

Hehehehe smijesan si,ja ako i kad nekog banujem ja se i odazovem! Ne krijem se ja jao ti!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 5:05 am

jao ti!!!
pa vidis da se krije!!!
niko ne zna da si admin!!!!!

3 admina koja su bila na serveru kazu da nisu ban , ja zivot dajem na njivu rec, a ti si smrda najgori!!!!

slihtara i uvlaka

sada mi je sve jasno
sto nisi ostavloja komentare kada si znao o cemu je rec, kada si znao ko je u pravu a ko ne!!1

outrange moj bro, mislio sam da si ok lik
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 5:10 am

Ocito da nisi dobro mislio!!!

Jos jednom,ja koga banujem ja cu se i odazvati,a to svi ovdje znaju!!!
A sebi samo stvaras neprijatelje na forumu ako nisi primjetio,narod nece da gleda tvoje komentare,pa s toga daj djete ili se mani gluposti ili nemoj postat vise na ovaj forum,kvaris ugled foruma i servera!!!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 5:17 am

ne kvarim ja ugled foruma, nego ja kvarim ugled seronja koji se prave da su ok likovi!!!!

tako da nemoj ti meni da govoris da ja pravim neprijatelje, jer ja imam vise prijatelja nego sto si ti ljudi u zivotu video!!!

poslao sam ti mp

aj poz

necu se svadjam , nervozan sam , izvinucu ti se, cucemo se preko mp, da ne kenjamo vise ovako

poz
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 5:30 am

Pametno!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 12:25 pm

one carnal forge (citat):
ne kvarim ja ugled foruma, nego ja kvarim ugled seronja koji se prave da su ok likovi!!!!

tako da nemoj ti meni da govoris da ja pravim neprijatelje, jer ja imam vise prijatelja nego sto si ti ljudi u zivotu video!!!

poslao sam ti mp

aj poz

necu se svadjam , nervozan sam , izvinucu ti se, cucemo se preko mp, da ne kenjamo vise ovako

poz
Oprosti ali ko je za tebe ok lik ? Dosad si nabrojao mambu zuzi mub1 i koga vech ? To ok likovi ? Pa izgleda da ces da mjenjas misljenje jer je doslo do novih pravila svako sranje izlazi sa banom pa nema vise ok likova imaju admini koji rade sto treba da rade a ne da se druze sa iskompleksiranim maloletnicima.
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 4:03 pm

grga (citat):
one carnal forge (citat):
ne kvarim ja ugled foruma, nego ja kvarim ugled seronja koji se prave da su ok likovi!!!!

tako da nemoj ti meni da govoris da ja pravim neprijatelje, jer ja imam vise prijatelja nego sto si ti ljudi u zivotu video!!!

poslao sam ti mp

aj poz

necu se svadjam , nervozan sam , izvinucu ti se, cucemo se preko mp, da ne kenjamo vise ovako

poz
Oprosti ali ko je za tebe ok lik ? Dosad si nabrojao mambu zuzi mub1 i koga vech ? To ok likovi ? Pa izgleda da ces da mjenjas misljenje jer je doslo do novih pravila svako sranje izlazi sa banom pa nema vise ok likova imaju admini koji rade sto treba da rade a ne da se druze sa iskompleksiranim maloletnicima.
slazem se sa tobom nemaju vremena mozda opusteno skroz
Na vrh Go down
Sponsored content





dobar, los, zao nik Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobar, los, zao nik   dobar, los, zao nik Icon_minitime

Na vrh Go down
 
dobar, los, zao nik
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: