Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Jubzzz mozes mi se kurca napusit.....

Go down 
3 posters
AutorPoruka
veko t




Broj komentara : 4
Registration date : 2008-01-20

Jubzzz mozes mi se kurca napusit..... Empty
KomentarNaslov komentara: Jubzzz mozes mi se kurca napusit.....   Jubzzz mozes mi se kurca napusit..... Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 3:07 am

Jebo te tvoj server usta,picketino...uskoro dolazim u donji vakuf pa cemo se sresti i rjesiti sve...sto nisi javno reko sto sam dobio ban picko jedna..popisam ti se na server..
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Jubzzz mozes mi se kurca napusit..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jubzzz mozes mi se kurca napusit.....   Jubzzz mozes mi se kurca napusit..... Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 7:13 am

PAZITE KAD VIDITE VEKO BEZITE JER SE MNOGO NAJLUTIO AKO NEKOG UGRIZE UMRECE OD NERVOZE A JUBA PAZI VEKO JE KO RAMBO SVE UBIJA Smile STA LEPO SI REKAO JUBU VEKO SVAKA CAS !!! ! ! !! !
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

Jubzzz mozes mi se kurca napusit..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jubzzz mozes mi se kurca napusit.....   Jubzzz mozes mi se kurca napusit..... Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 6:58 pm

bice krvi he LOL Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Jubzzz mozes mi se kurca napusit..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jubzzz mozes mi se kurca napusit.....   Jubzzz mozes mi se kurca napusit..... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Jubzzz mozes mi se kurca napusit.....
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Jubzzz ocamu server od 32 slota dizi!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: