Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Server ONLINE

Go down 
+10
djole-ewr
boUnCe
Out.
Mixy ^
123456
b0Ta ^
RecoN
eLd0R
Mub1
Jubzzz
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 20, 2007 1:26 pm

djesiii mixy brate moj sta ima druze kako si mi jel sve ok pa dje si ti jebem ga ja jesi li preso na 1.6 cs igras li dje ? daj da se opet rganizujemo kao nekad u stare dane :d
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 2:58 am

Jubzzz (citat):
Shtovani posjetioci foruma.. Otpisani. CW server je ONLINE , za pocetak CW dok se ne poveca statistika posjecenosti. Onda cemo preci na Public & CW ... Svaka pomoc je dobrodosla kako na serveru tako i na forumu Smile


GO GO GO Smile

Sa zakasnjenjem ja sam na raspologanju,za pomoc,samo nebih znao kako tacno mogu helpat,pa eto ako imate nesto na dusi,konatkt me na PM Smile
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
boUnCe




Broj komentara : 9
Registration date : 2007-10-28

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 6:05 pm

mub1 akoo mogu da dobijem admina a volio bi moj nik je boUnCe nermin_pro@hotmail.com nebi se pokajo znam citav amx napunio bi t iserver svaki dan eto javi se ako si ti glavni admin na serverima sam cesto a posebno na Otpisani.
Na vrh Go down
boUnCe




Broj komentara : 9
Registration date : 2007-10-28

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 6:05 pm

mub1 akoo mogu da dobijem admina a volio bi moj nik je boUnCe nermin_pro@hotmail.com nebi se pokajo znam citav amx napunio bi t iserver svaki dan eto javi se ako si ti glavni admin na serverima sam cesto a posebno na Otpisani.
Na vrh Go down
djole-ewr




Broj komentara : 2
Registration date : 2007-10-20

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: dsa   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 7:14 pm

Sad

ajd meni sredite setinfo pls treba mi zbog klana najvise za meceve uvijek cu dovoditi raje i bice svaku vece mec ili mix samo mi srediti setinfo pls pls pls
epg_clan@hotmail.com javite mi ili mi odgovorite na forumu meni je nick ewr
Na vrh Go down
djole-ewr




Broj komentara : 2
Registration date : 2007-10-20

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: dsa   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 7:15 pm

mogu vam i pomoci u placanju servera samo mi sredite setinfo pls
Na vrh Go down
123456
Aktivan
Aktivan
123456


Broj komentara : 77
Registration date : 2007-10-14

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 7:45 pm

djole-ewr (citat):
mogu vam i pomoci u placanju servera samo mi sredite setinfo pls

Kako?Sta? Objasni!!!
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 7:51 pm

boUnCe (citat):
mub1 akoo mogu da dobijem admina a volio bi moj nik je boUnCe nermin_pro@hotmail.com nebi se pokajo znam citav amx napunio bi t iserver svaki dan eto javi se ako si ti glavni admin na serverima sam cesto a posebno na Otpisani.


lijepo od tebe sto si to sve tako fino i lijepo napisao ostao sam bez teksta Embarassed al ja nisam jedini ovde koji o tome odlucuje ima nas jos drunken
Na vrh Go down
dRe

dRe


Broj komentara : 2
Age : 32
Location : Ruski Krstur/Novi Sad
Registration date : 2007-11-06

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 1:06 am

boUnCe (citat):
mub1 akoo mogu da dobijem admina a volio bi moj nik je boUnCe nermin_pro@hotmail.com nebi se pokajo znam citav amx napunio bi t iserver svaki dan eto javi se ako si ti glavni admin na serverima sam cesto a posebno na Otpisani.



sta se ulizujes koj qratZ? treba da zasluzis admina a ne da kenjas nesto pa oni su glupi pa ce ti dati bzv afro
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/ruthenx
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 4:00 pm

jeste vala...i postaje malo dosadno Laughing ... slomio nogu pa sta radim...samo po citav dan kantera i na otpisanom...sto se tice igraca na serveru ja ulazim na sve redom servere i dajem IP od otpisanog...trudim se da ovaj server postane jedan od najboljih... samo nekontam kako svaki put kad se promijeni mapa ukljuci se friendly fire i freez-time...bilo bi dobro da ostane kakav je i bio...ako se to sredi Bice naj. server...Bar meni a drugima neznam.-- cheers
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 7:50 pm

.sparkY wanna be admin (citat):
jeste vala...i postaje malo dosadno Laughing ... slomio nogu pa sta radim...samo po citav dan kantera i na otpisanom...sto se tice igraca na serveru ja ulazim na sve redom servere i dajem IP od otpisanog...trudim se da ovaj server postane jedan od najboljih... samo nekontam kako svaki put kad se promijeni mapa ukljuci se friendly fire i freez-time...bilo bi dobro da ostane kakav je i bio...ako se to sredi Bice naj. server...Bar meni a drugima neznam.-- cheers


Lijepo od tebe sto si to primjetio i mi smo al sve je bilo na brzinu to oko public servera tako da se nije moglo odma bazirat na sve stvari sto ne znaci da to nije sredjeno Very Happy zz svima
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 4:18 pm

Sta je sa serverom????Pao ili sta???
Na vrh Go down
oxygeen ^
njubs
njubs
oxygeen ^


Broj komentara : 10
Age : 32
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-19

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 11:22 pm

neradi vec duze vrijeme... Ako ko znat kad ce proradit neka javi... hvala


GL & HF
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 11:43 pm

Pao jeste,a kada ce proraditi to niko ne zna.....hehhehe

Koreld sta se desilo???Ocemo li skoro igrati?????
Na vrh Go down
Sponsored content





Server ONLINE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Server ONLINE   Server ONLINE - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Server ONLINE
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» server CW online
» ONLINE TOURNAMENT !!
» Online igre
» online poker
» KOJI JE ID ZA SERVER

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: Forum :: IP Servera - Public - 212.200.139.134:27030 & CW - 212.200.139.134:27031-
Idi na: