Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 zalba na admine

Go down 
+8
psychokiller
jupi
m4jEsT!c
grga
b0Ta ^
Jubzzz
Mub1
DERONJA
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
DERONJA

DERONJA


Broj komentara : 7
Registration date : 2007-12-27

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 8:28 pm

don adios i famorouz sa 10000 hp
imam demo samo neznam kako da vam ga prebacim da ga mozete vidjeti
Na vrh Go down
Gost
Gost




zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 9:12 pm

HAHAHAH
ozbiljno
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 11:07 pm

DERONJA (citat):
don adios i famorouz sa 10000 hp
imam demo samo neznam kako da vam ga prebacim da ga mozete vidjeti
Posto si tako pametan i kazes da imas posjeti

www.rapidshare.com uploaduj tu taj demo sto imas i ovde postavi link s kojeg se moze downloadovat to ti je sve sto moras ucinit
Na vrh Go down
DERONJA

DERONJA


Broj komentara : 7
Registration date : 2007-12-27

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 5:20 pm

ok brate al to cu uradit kasnije malo posto sam to snimio juce i ostao je na jedan od racunara u klubu pa cu kasnije otic i to prebacit
Na vrh Go down
Gost
Gost




zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 6:01 pm

aj uradi to molim te pa da se smejem malo Smile
poz
Na vrh Go down
DERONJA

DERONJA


Broj komentara : 7
Registration date : 2007-12-27

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 6:12 pm

evo vam link
http://rapidshare.com/files/80317279/ADMIN.dem.html
na kraju dem a se vidi pogledajre demo do kraja
Na vrh Go down
Gost
Gost




zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 7:56 pm

daj reci mi kako da pustim taj demo??
koji program to pusta???
Na vrh Go down
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 8:01 pm

skini ovaj demo ..


copy ga pa onda paste u cstrike folder !! --- > udji na cs .. spusti konzolu i kucaj " playdemo ( naziv dema ) .. npr .. " playdemo otpisani i to je to Smile
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
Gost
Gost




zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 8:38 pm

hahaha
ljudi video sam demo
likovi imaju po 20000 helta
a to su admini...
pogledajte svi to
pozdrav
Na vrh Go down
DERONJA

DERONJA


Broj komentara : 7
Registration date : 2007-12-27

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 4:34 pm

pa kazem vam ja i famorouz radi to isto al nisam stigo snimit
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 11:15 pm

HAHAHHA pa picka vam materina stvarno sramota kako te nije stid noobe jedan hahahhaha nemogu da vjerujem likovi kucaju sebi hp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahhaha
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 11:47 pm

Sve Pro Very Happy Pa jarane nema tenk u csu Very Happy pa da ti bar popolovi HP Very Happy
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 12:24 am

ahahahhahahahahha ova je dobra hahahahha
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 1:47 am

ahaahhaahhahahahhahaha
samo cu to reci..... cuj hp sebi napunit pa stvarno....idite igrajte se TA-TA sto djeca od 7 godina igraju imate koliko hocete helta..hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ma smijesni ste mi jos ADMINI.....hahahaha

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
jupi




Broj komentara : 3
Registration date : 2008-01-03

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 3:47 pm

E sad sam upravo banovan bez ikakvog razloga...neki jepeni don adios me banirao..al dobro zalicu se i mub1 za ovo..ipak sam napustio par dobrih servera zbog baniranja bez ikakvog razloga...valjda necu otic i sa ovog.
Na vrh Go down
Gost
Gost




zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 5:45 pm

nemoj se jupi nervirati...
mene neko nikada nije banovao ni kikovao dok se nisu pojavali neki novi admini i jedan dan me doveli do ludila, ovaj jedan je bio derpe, kako je neko rekao DAJ COVEKU VLASt PA CES VIDETI kakaV JE STVARNO, a drugi ne razume bas najbolje bosanksi i srpski jezik pa banuje sve koga stigne jer je NEPISMEN...
jupi samo opusteno, mozda si i greskom dobio ban!! proveri prvo pa onda nekom ebi svi zivo ako si u pravu i ja cu sa tobom...
poz ljudi
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:43 pm

jupi (citat):
E sad sam upravo banovan bez ikakvog razloga...neki jepeni don adios me banirao..al dobro zalicu se i mub1 za ovo..ipak sam napustio par dobrih servera zbog baniranja bez ikakvog razloga...valjda necu otic i sa ovog.

Jupi brate ma ne brini se ti mozda te nekom greskom banovao mozda je htio nekog drugog tebe nece banovat jer ja te dobro poznajem i znam da ne pravis nista sto nebi smio na serveru momak je normala kao i svi ostali Very Happy nemoj se muciti oko tog .... idemo igrat Very Happy
Na vrh Go down
jupi




Broj komentara : 3
Registration date : 2008-01-03

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 10:26 pm

Mub1 (citat):
jupi (citat):
E sad sam upravo banovan bez ikakvog razloga...neki jepeni don adios me banirao..al dobro zalicu se i mub1 za ovo..ipak sam napustio par dobrih servera zbog baniranja bez ikakvog razloga...valjda necu otic i sa ovog.

Jupi brate ma ne brini se ti mozda te nekom greskom banovao mozda je htio nekog drugog tebe nece banovat jer ja te dobro poznajem i znam da ne pravis nista sto nebi smio na serveru momak je normala kao i svi ostali Very Happy nemoj se muciti oko tog .... idemo igrat Very Happy
u redu brate al evo ponovo me korel banirao bez razloga:) zastekao na tren i on mene kick Smile no dobro nema veze.
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:27 pm

bravo mubi brate lepo receno poz od mene
Na vrh Go down
Gost
Gost




zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 5:49 pm

jarane sebi dodat HP to se ne smije tolerisat....ma lol neam rijeci pa vidim ja tesko mi je njih ubit xD...lol
Na vrh Go down
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 6:05 pm

brate i ja sam ga dobio juche ni kriv ni duzhan.U pravu si i ja sam napustio nekoliko dobrish servera zbog ovoga,nadam se da i ja necu ovaj kraju...ili oni mene:)SmileSmileSmile
Na vrh Go down
Gost
Gost




zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 6:35 pm

ma hajte ba ispravice se to sa vremenom ako vam smeta ima drugih servera(mada za mene nema)pa igrajte .....opusteno raja ba Very Happy
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 6:36 pm

Izvinite sto mjenjam temu , al da ne otvaram novi topic...Jeli Server pao ili sam ja bannan ? Ako sam pod banom , onda neka neko da razlog i da me unban...

GL & HF
Na vrh Go down
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 6:38 pm

.sparkY (citat):
Izvinite sto mjenjam temu , al da ne otvaram novi topic...Jeli Server pao ili sam ja bannan ? Ako sam pod banom , onda neka neko da razlog i da me unban...

GL & HF
igleda da sam ja banovan i da je pao server

Server Name: CS .Otpisani !r 31337 Public Server
Server Type: Counter-Strike 1.6
IP Address: 212.200.139.134 Port: 27030
Status: Dead/Restarting
Vidis,imash na trackeru sve
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 6:43 pm

thx....Samo da znam....
Na vrh Go down
Sponsored content





zalba na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine Icon_minitime

Na vrh Go down
 
zalba na admine
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zalba na dvojicu pedera

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: Forum :: Book OF zhalba !-
Idi na: