Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 zalba na admine

Go down 
+8
psychokiller
jupi
m4jEsT!c
grga
b0Ta ^
Jubzzz
Mub1
DERONJA
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

zalba na admine - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 6:47 pm

Evo samo da ukratko kazem server je down a posto terra dize nas server to je razlog jer nijedan server koji terra dize je down znaci ne radi tako da se ne brinete nije do nas da jeste rijesili bi mi to nego je nastao neki problem u terri pa kad se rijesi server ce biti opet online do tad malo strpljenja pirat
Na vrh Go down
Gost
Gost




zalba na admine - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 6:51 pm

orao pao , orao pao Basketball
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

zalba na admine - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 6:57 pm

imam i ja cit RUMA (citat):
orao pao , orao pao Basketball
Soko dolazi, Soko dolazi bounce
Na vrh Go down
Gost
Gost




zalba na admine - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 7:37 pm

affraid
Na vrh Go down
MNE_ludkostruja




Broj komentara : 6
Registration date : 2007-12-26

zalba na admine - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 5:50 pm

Evo moje zhalbe na admina ZUZ1 yvjek nas bana bez potrebe dokle neznam jel on moron il idiot neznam...
Na vrh Go down
MNE_ludkostruja




Broj komentara : 6
Registration date : 2007-12-26

zalba na admine - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:05 pm

Izvinjavam se ZUZ1 na rjecniku nije mi to namjera bila al vazda nas neko banuje neznam koliko puta da se nekima dokaze da svi mi tj.ja,rulle.MNE,gusinje,arsenal,biohazard,jupi...igramo u isti net caffe....jedino coek da napusti server posto ih ima mali milion..
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

zalba na admine - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:14 pm

Ma sve vas treba banovat Smile sveeeee Smile
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
Gost
Gost




zalba na admine - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 8:45 pm

Out. (citat):
Ma sve vas treba banovat Smile sveeeee Smile
Arrow Arrow
Na vrh Go down
Sponsored content





zalba na admine - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zalba na admine   zalba na admine - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
zalba na admine
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zalba na dvojicu pedera

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: Forum :: Book OF zhalba !-
Idi na: