Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kako je nastao vas nick ?

Go down 
+8
Jubzzz
enigma_firefly
eLD0R?
shure
kaLLashootka^
m4jEsT!c
!c.s.F@n! - mamb@
.sparkY - otisao :)
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 8:01 pm

Ima raznih nickova i zanima me kako su vasi nastali ??? queen
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 10:21 pm

eee Ja kad sam razmisljao koji cu novi nick Ja pogledam u Tv i vidim nakav cool lik zvani "sparky" ... hahahhaha... Eki cuj kako su nastali Very Happy

To ce biti interesantno vidjet...


GL & HF
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 10:43 pm

eeeee, ja igrao na nekom serveru gde i admini cituju, famouzz i don adios su za njih male bebe Basketball , tamo ako nemas 100 citeva neces nikog ubiti , i ja popizdim i reko ebem vam sve imacu i ja cit Smile , i naravno nasao sam ovaj server i eto imam i ja cit Smile ako neko pita, a ljudi su me masnovno pitali sta imam , gde sam skino, jel valja , jel hocu da im dam, pa sam ih slao na neke torent linkove gde je brzina 1kb/s a naravno skidali su crtani ninzda kornjace, sa tom vrzinom skinuli bi ga za 15 20 dana , tako da su verovatno oustajali posle nekoliko sat Smile
mrzim citere
mrzim vas bre, da znam nekog u komsiluku upasao bi mu glavu u dupe!! pirat
Basketball
cheers
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:10 am

pa ubijam puno a sjetim se da se kiLL frag pa eto tako nastalo Very Happy
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - mamb@
njubs
njubs
!c.s.F@n! - mamb@


Broj komentara : 20
Registration date : 2007-11-05

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:18 am

neznam ...rekal mi jedna treba da mi lijepo stoji ovaj nick.... Razz
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:20 pm

da i ja kazem kako je moj nastao Very Happy imao sa prije puno nekih glupih nikova..i prije jedno godinu pricam ja sa Extibom(head adminom servera europroNET) u vezi moga nicka: i tako se ja i on dogovrimo ".carb0n " da bude...nema neko ni znacenje ali ne zvuci ,a ni ne izgleda lose scratch
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 3:48 pm

moj prijasnji nick je bio SAS pa mi nije odgovaro i nekako sam skonat nick m4jEsT!c neka mjesavina borca i tako nekako sta ja znam ali ipak svidja mi se...jbga...
Na vrh Go down
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 8:28 pm

Shta znam,tkdj sam imao dosta nickova.
Nekako ideju na ovaj nick sam dobio povezivajuci dva ebeno jaka oruzhja,kalashnjikova i dobre stare rock 'n' roll shutke:geek:...
Na vrh Go down
shure

shure


Broj komentara : 7
Registration date : 2007-11-07

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 9:02 pm

.carb0n (citat):
Ima raznih nickova i zanima me kako su vasi nastali ??? queen

Bavim se inace muzikom, svakako, pevam sviram a najvishe pevam !!
SHURE je inace najpoznatija i najskuplja vrsta mikrofona koja postoji na svetu..Imam par komada shuraca What a Face
Na vrh Go down
eLD0R?
njubs
njubs
eLD0R?


Broj komentara : 28
Age : 31
Location : Bosna
Registration date : 2007-12-05

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 3:34 pm

Zovem se Eldar, a svidja mi se imati nulu ( 0 ) u nicku pa tako eLD0R :p
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 4:41 pm

hahahah...Ma LooD lik

lol! lol! lol!
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 8:50 pm

evo kao je nastao nick .eXtreme

slucajno uplaio televiziju i procito sam na kratko eXtrem i odmah sam prihvati taj nick jer se meni pravo svidja...eto kako...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 8:59 pm

extreme druze vrati majestik i nemoj vise da palis tv nikada u zivotu, ko zna sta ces sledece da vidis na tv kada ga upalis pa ce ti to bude nick Smile
bounce cheers Basketball Suspect Rolling Eyes Shocked Twisted Evil Evil or Very Mad Crying or Very sad Neutral bounce scratch lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


hehe


poz majestik
Na vrh Go down
eLD0R?
njubs
njubs
eLD0R?


Broj komentara : 28
Age : 31
Location : Bosna
Registration date : 2007-12-05

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 12:18 am

Majestic bas mocan nick, al et, radije stavis sebi MajestiC^ i to je to!
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 1:03 am

vidjet cemo, vidjet cemo...kako me budete slusali...Smile

:
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 1:29 am

eldora normalno cuj extream isto ...nista drunken
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 1:49 am

zasto ovaj nick hmmm

ne koristim ga vise

sad sam jaajaa

zasto taj pa pogodite
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 8:23 pm

eki cuj pogodite Very Happy Ovdje si da napises Razz ..... zato sto pitaju ko si ti kazes ja sam : jaaaa Very Happy

hahahah


Pozzz
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:02 am

ovaj sparky ko policajac, kao uhoda, uhodi ljude ko sta napise na forumu, daj vratite mu admina vidite da je poludeo Smile
sparky ostavi ljude da pisu sta hoce, mozda neko i nije video ili dobro procitao , razumeo o cemu je rec, pa pogresno napisao ili odgovorio na temu, aj nemoj daviti ljude i smarati kad te molim lol!
aj budi mi dobar sparkyc
poz
majestik ja upalio tv danas kada ono odbojka srbija-holandija polufinale, da napisem ja to kao nick??
Srbija-Holandija, Polufinalna utakmica... majok nece mi stati dugacko je Smile Smile bounce lol! lol! lol! cheers
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:47 am

ma jok nemoj ba....hehe....dobar ti je taj nick,..
Na vrh Go down
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:09 am

Juba .. svi ste culi i vidjeli ko je Juba .. za one koji neznaju .. Juba je borac za islam .. Juba je patriota .. covjek koji snima kako ubija svoje okupatore .. svaki dan bez prestanka ubija americke borce po ulicama Iraka .. Nikad jos nije otkriven niti uhvacen ..

Posto mu je jedino oruzje sniper !! Juba sniper king .. a ja sam sa awp prije bio master .. i sad sam al ne kao prije .. valjda nemam one koncentracije .. na drugim serverima imam ! zhale se adminima na tsay tako da ja ne vidim .. a kad sam na nashem serveru dodje mi 1000 poruka ovaj ima wh .. ovaj ovo .. 1000 nekih pitanja i zahtjeva tako da gubim onaj elan za igru i polako se pocinjem smarati !

sto se tice meHkra .. jedan prijatelj iz SWE ! odlican LAN Counterash .. pricao mi o jednom cheateru kojeg je pratio citav svijet gamer-a nisu mogli da otkriju da ima cheat ! a ustvari ga ima .. Smile pa eto imam cheat .. probajte me uhvatiti Smile hehe

sto se tiche nick-a Shinigami .. Shinigami Kai je anime leek .. takodje neki Bog smrti !!

Al ovi nickovi su povezani sa mnom ! znaci nisam bezveze lupao .. nisam gledao tv. ili slusao radio stanicu pa cuo neki izraz ili ime ..


Gl & Hf Smile
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
eLD0R?
njubs
njubs
eLD0R?


Broj komentara : 28
Age : 31
Location : Bosna
Registration date : 2007-12-05

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:31 pm

Juba Car Smile
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 5:06 pm

Meni moj mama nadila Smile
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
oxygeen ^
njubs
njubs
oxygeen ^


Broj komentara : 10
Age : 32
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-19

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 9:07 pm

moj nick... E moj jedan dobar prijatelj je ovaj nick imao :p I ja jedva cekao da on promijeni da mu ukradem Very Happy:D:D I et :p I eto se desilo... Sad sam ja "OxygeeN ^"

hehe...

GL & HF
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 1:08 am

zavisi sta mi padne na pamet tako mi inace nastaju nickovi ako mi se nesto svidja kako ce da izgleda i tako
Na vrh Go down
Sponsored content





Kako je nastao vas nick ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako je nastao vas nick ?   Kako je nastao vas nick ? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kako je nastao vas nick ?
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» nidje vezze
» Kako rezervisati match !!
» Kako ste samo jaaaaaki!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: