Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kako ste samo jaaaaaki!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
e.troniC

e.troniC


Broj komentara : 8
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Kako ste samo jaaaaaki! Empty
KomentarNaslov komentara: Kako ste samo jaaaaaki!   Kako ste samo jaaaaaki! Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 3:53 pm

Necu da se zalim, nisam spao na to da se naglabam sa klincima od 12-13 godina ili vec malo starijim pubertetlijama sto jos uvijek mokre u gacice i zovu majku da im obrisu guzice kada obave nuzdu. Ukinuli ste mi admin status, i to na tako lijep nacin koji cak mom papagaju koji ima veci IQ od vas vecine admina ovdje ne bi pao na pamet. I opet se nisam zalio. Svaki put kada posjetim vas "server" (citaj cirkus nezbrinutih klovnova) dobijem ban, u nadi da cu izbjeci onaj mali prozorcic sa neprijatnom porukom koja mi dize pristisak. Ja svaki put ulazim sa drugim nickom misleci da ce se ovaj put nesto promjeniti. I svaki put ista prica banovan si na xxxxxxx minuta. Rekao sam sebi necu vise nikada igrati na ovom serveru, ali ucinio sam to samo zbog druga m4jesT!c-a i njegovog brata. Svaka cast momci, vi cinite jedinu svijetlu stranu ovog ionako propalog servera. A ostali admini amx-om ispunjavaju svoj EGO, jer vas majke nisu mozda dovoljno dojile kada vam je zvecka bila interesantna. Ili ste cak u ranom djetinjstvu bili zapostavljeni od strane roditelja u korist mladjeg brata ili sestre? Pa sada imate traume i amx vam pomaze da kontrolisete svoj bjes? Posto ste tako jaki i jebeni 5vs5 steam ili nonsteam u svako doba dana. Pozz postenim i cast izuzetcima. Najveca zahvala pripada clanovima !r 31337 clana od sad ste svi moji idoli!
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Kako ste samo jaaaaaki! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste samo jaaaaaki!   Kako ste samo jaaaaaki! Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:02 pm

Znam kako ti je e.troniC vjeruj ja svakom zelim dobro znaci svakom i hvala ti sto si mi izasao u susret ali vjeruj da mogu sta ucinit da te ne banuju nemogu tesko hajd im dokazi da nemas cit nit znas sta je cit ali jbg...Bit ce bolje kad tad...Za mene si uvijek bio super moamk i ostat ces naravno ha ya..hajd pozz
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Kako ste samo jaaaaaki! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste samo jaaaaaki!   Kako ste samo jaaaaaki! Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 1:21 am

Ahahahaha e.tronic citer hahahhaha,a jeste me nasmijali,ma ovo je krajnje neodgovorno od admina,kako se samo mozete sramotit,gdje cete njega optuzivati da je citer Smile ma neznam vise stvarno sta se desava,ali ovo je smijesno!!!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

Kako ste samo jaaaaaki! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste samo jaaaaaki!   Kako ste samo jaaaaaki! Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 3:19 am

nije e tronic citer

to je nekadasnja velesila iz sarajeva

!r nemojte me nasmijavati momak je za vas liga i dalje
Na vrh Go down
eLD0R?
njubs
njubs
eLD0R?


Broj komentara : 28
Age : 31
Location : Bosna
Registration date : 2007-12-05

Kako ste samo jaaaaaki! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste samo jaaaaaki!   Kako ste samo jaaaaaki! Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 9:04 am

Citat :
nije e tronic citer

to je nekadasnja velesila iz sarajeva

!r nemojte me nasmijavati momak je za vas liga i dalje

Sleep
Na vrh Go down
Sponsored content





Kako ste samo jaaaaaki! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste samo jaaaaaki!   Kako ste samo jaaaaaki! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kako ste samo jaaaaaki!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» nidje vezze
» Kako je nastao vas nick ?
» Kako rezervisati match !!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: Forum :: Book OF zhalba !-
Idi na: