Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Glasanje za vracanje admina

Go down 
+9
koreld
!c.s.F@n! - mamb@
eLD0R?
m4jEsT!c
Out.
eckO
enigma_firefly
.sparkY - otisao :)
MNE_ludkostruja
13 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
MNE_ludkostruja




Broj komentara : 6
Registration date : 2007-12-26

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 6:14 pm

[b]Pozz svima...Evo po prvi put da i ja nesto napisem...Htjeo bih da izrazim zelju da se vrati nekim adminima (admin) il kako se vec pise,na listi bih ubacio carbona, majestica i mambu a razlog postoji vazda su tu ne banaju bez razloga nikad i veoma su kulturni.Na neke admine nebih se direktno zalio neka se sami vide koji su al na ovom serveru vise sluze kao ukrasi,svadjaju se banaju bez potrebe i niakd ih skoro nema.Za sad toliko neznam koliko cete uvaziti moje misljenje al ipak hvala sta god ko napisao....
Na vrh Go down
Gost
Gost




Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 6:22 pm

Hvala na podrsci,vjeruj da ovo i meni i m@mbi i eXstremu znaci puno Smile jos jednom hvala cheers
Na vrh Go down
Gost
Gost




Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 6:24 pm

ojhaaaa, podrzavam to!!!
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 6:28 pm

a mene se niko nesjeca ??? HAHAHAHa...Ma zezam se...To su jedni od boljih admina...Imate moju podrsku...


PoZz Svimaa
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 6:28 pm

vratite mambi admina . Za vas dvojicu nemogu nis rec tebe carbon neznam a majestic posebna prica
Na vrh Go down
MNE_ludkostruja




Broj komentara : 6
Registration date : 2007-12-26

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 6:30 pm

.sparkY (citat):
a mene se niko nesjeca ??? HAHAHAHa...Ma zezam se...To su jedni od boljih admina...Imate moju podrsku...


PoZz Svimaa
sparky ti si dusa zao mi je sto te nisam pomenuo al glasam i za tebe ako vec moze sorry
Na vrh Go down
Gost
Gost




Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 6:34 pm

i za sparkya i za matrixa, outa naravno podrsku moju imaju svi koje je nabrojao ojhaa i jos ovi...
cheers
Na vrh Go down
eckO

eckO


Broj komentara : 2
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-11

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 9:07 pm

Slazem se da im treba vratit admina, carbonu prvom Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 1:25 am

Pridruzujem se cestitkama Smile
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 2:42 am

sta da kazem hvala na podrsci ali sam ja imao razgovor sa headom admina......nevjerujem da ce sta biti od admina...ali eto nikad se nezna mozda ga i luda opali...haaahh

afro afro afro
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 3:41 pm

jedan prijedlog

niko prije 21 godine admina

Neutral
Na vrh Go down
Gost
Gost




Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 3:51 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
hah, bravo , moze , niko pre 20 god admina Smile
Smile
Smile
podrzavam
pametno zboris druze
Na vrh Go down
Gost
Gost




Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 4:46 pm

A sta je samnom ? Sad Sad
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 4:50 pm

ma nemoj plakat Very Happy:D:D Mozel da nemoze niko ima admina ispod 8 ? Razz:P:P


hehehehe..Ma hajde ba Very Happy:D:D



pozz
Na vrh Go down
eLD0R?
njubs
njubs
eLD0R?


Broj komentara : 28
Age : 31
Location : Bosna
Registration date : 2007-12-05

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 4:52 pm

MIslim da treba Carbonu vratiti admina, ako je iko zasluzio on je..

Eto juba, Na tebi je, vratit carbonu amx Smile
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 5:04 pm

slazem se Very Happy Dobar je on lik Very Happy

pozz


: komentar modifikovan dana: Sun Jan 13, 2008 5:16 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Gost
Gost




Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 5:06 pm

to sparky, sada si mu rekao cheers
Na vrh Go down
MNE_ludkostruja




Broj komentara : 6
Registration date : 2007-12-26

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 5:07 pm

enigma_firefly (citat):
jedan prijedlog

niko prije 21 godine admina

Neutral
Pored godina takodje sam zato da se admin dobija po zasluzi...koliko je na serveru (prisutnost),da je kompetentan,snalazljiv ako ima sve ove osobine neka se kandiduje za predsjednika drzave Razz
Na vrh Go down
Gost
Gost




Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 5:10 pm

bolje neka uce skole nego sto glume nesto sa tim sto imaju admina, uradite domaci da se vidimo Smile
lol!
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 11:49 pm

ruma slazem se

znaci dodtni kriterij nek bude online evidencija na ovom sajtu o uradjenoj zadaci affraid lol!
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - mamb@
njubs
njubs
!c.s.F@n! - mamb@


Broj komentara : 20
Registration date : 2007-11-05

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 12:09 am

hehehe....carbon 4 admin Very Happy .......ali ako je iko zasluzio onda je to ruma...to je jedini leek koji je vishe na serveru od mene...hehe...a to ej tesko.... Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 9:02 pm

hehe
cheers
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 8:55 pm

eLD0R? (citat):
MIslim da treba Carbonu vratiti admina, ako je iko zasluzio on je..

Eto juba, Na tebi je, vratit carbonu amx Smile
kakvom ba carb0nu ? vracen mu je BLOCK sa servera, ne znam ni ja koji sam mu pw stavio

pw ti je : dsaknfaslmknlknwaleknwa , mozda male izmjene su tu ali tu je to, pa nagadzaj carbon ako oces da udzes na server.. a nagodit ces kad se smiris i ovdje napisete svi od reda, korel, adios.. izvinite molim vas, i to ako uvazim ovako mozete samo da se ladite u poledjini servera..
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 9:10 pm

neznam jesi zaboravio ili nisi htio da mene ban... Nemoras usvojit Very Happy Samo da ti se izvinem...Ti meni nisi nista radio ja sam "protestovao" iz fazona sa rajom Razz Meni si ti dobar lik... heh... Izvini sto sam ti psovao i rekao da si cheater... Ja mogu samo sanjat da budem dobar kao ti Very Happy:D:)...I boli me qrac za Amx i admina sve dok mi dadnes da udjem na server...

Zhivjeli cheers cheers
Na vrh Go down
Gost
Gost




Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:11 pm

hahaha
lol!
pa ko je onda mene molio i slao mi slike od korela da stavim tamo na forum , ko mi je objasnjavao kako to da uradim???
joj, kako ste deco smesni
bezite bre, niste normalni, glumite ludilo i onda se pravite bas ludi, NISAM JA, ZAR JA TAKO NESTO DA URADIM, MA NISAM JA TAKAV... i tako dalje...
joj
Na vrh Go down
Sponsored content





Glasanje za vracanje admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Glasanje za vracanje admina
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Glasanje za vracanje admina
» dell admina pederasima

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: Forum :: Book OF zhalba !-
Idi na: