Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Glasanje za vracanje admina

Go down 
+9
koreld
!c.s.F@n! - mamb@
eLD0R?
m4jEsT!c
Out.
eckO
enigma_firefly
.sparkY - otisao :)
MNE_ludkostruja
13 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Glasanje za vracanje admina - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:18 pm

sparkY ti si jedan veliki peder izvinjavam se na izrazu sta sve ti pocne svagu sa koreldom od slike na korelda stavljas X na dao si nama da i mi stavimo da proteras korelda sa servera kazes da je bio citer a sad se izvinjavas da opet igras a MENE I RUMU si naterao da se pokaramo Koreldom sta nije bilo RAZLOG da se pokaramo ja nisam primetio da juce Koreld cituje a sta pola servera tako kazovalo mene ne interesuje.Sad si mene i rumu pokarao sa Koreldom da nemozemo da igramo na serveru a tebi PUCA KITA STA MI NEMOZEMO TI SI SE IZVINIO IZLIZAO MU JAJA I SAD OPET MOZES DA IGRAS EPA SPARKY NISI ISPAO KAKO STO SAM JA MISLIO.

POZZ OD ubergeek
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Glasanje za vracanje admina - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:32 pm

prvo ... Ja nisam poceo , necu reci ko je a i da jesam boli me qrac...Jesam te tjerao da stavis sliku ... ha ?? hahaha... Ti si sam rekao da imas nesto protiv njega i stavio...Nisam te ja sigurno ucjenjivao da stavis....smjesnooo.... Basketball
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

Glasanje za vracanje admina - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 3:00 am

sparky suti

i vi ostali sutite

hf i gg
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

Glasanje za vracanje admina - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 3:01 am

i da koreld i love you like my socks hahaahaha
uvijek smrde moje socks

hf i gg jaajaa
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Glasanje za vracanje admina - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 12:33 pm

yaaaayaaaaaaaaaa
Na vrh Go down
.carbOn




Broj komentara : 7
Registration date : 2008-01-17

Glasanje za vracanje admina - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 6:58 pm

.sparkY - otisao Smile (citat):
neznam jesi zaboravio ili nisi htio da mene ban... Nemoras usvojit Very Happy Samo da ti se izvinem...Ti meni nisi nista radio ja sam "protestovao" iz fazona sa rajom Razz Meni si ti dobar lik... heh... Izvini sto sam ti psovao i rekao da si cheater... Ja mogu samo sanjat da budem dobar kao ti Very Happy:D:)...I boli me qrac za Amx i admina sve dok mi dadnes da udjem na server...

Zhivjeli cheers cheers

jesi picka
Na vrh Go down
Gost
Gost




Glasanje za vracanje admina - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:15 pm

nije on picka, nego voli status admina vise nego svog naj naj jarana i ostale drugove!!!
a tako ce i proci u zivotu!!!
ostace sam jer ce ga svi odjebati jer ih je zajebo, ili im je zabo noz sa ledja...
poz
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

Glasanje za vracanje admina - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 8:35 pm

Ma zna se da je shlihtara!!!!
Na vrh Go down
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

Glasanje za vracanje admina - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 6:37 pm

bounce
Na vrh Go down
Sponsored content





Glasanje za vracanje admina - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Glasanje za vracanje admina   Glasanje za vracanje admina - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Glasanje za vracanje admina
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Glasanje za vracanje admina
» dell admina pederasima

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: Forum :: Book OF zhalba !-
Idi na: