Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Teranje ubergeek sa servera !!!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:31 pm

EVO SAM OTVARAM NOVI POST KO OCE DA ME OTJERA SA SERVERA NEKA PISE A KO OCE DA OSTANEM ISTO TAKO NEKA PISE NA OVU TEMU!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:37 pm

Smjesno vam je bilo sto ste ovo uradili, medzutim kad bih i ruma rekao da je to sve bila zezza neka, pustio bih vas sve, jer kao grupa ste 1 a bez 1 iz grupe ste 0, ruma nek se javi, ako ostane na misljenju ko sad o meni, svi ostali ispastate, kao sto ste ga molili da stavi sliku, molite ga sad da se izvine.. do tada Pokusajte igrati na serveru, budem li ljepe volje, ljepo ce vam biti, i obrnuto..
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:38 pm

sta ti izigravas ?? Kad bi svaki igrac pisao : Ko oce da me otjera sa servera...To se ti kao osjecas ugrozeno ? I mene su ban pa nepisem ko me mrzi i tako... Mislis da cu te molit da ostanes ? Igraj ako hoces...Ne igras meni ni nikom nego sebi...


4 FUN
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:51 pm

.SparkY napisao

neznam jesi zaboravio ili nisi htio da mene ban... Nemoras usvojit Very Happy Samo da ti se izvinem...Ti meni nisi nista radio ja sam "protestovao" iz fazona sa rajom Razz Meni si ti dobar lik... heh... Izvini sto sam ti psovao i rekao da si cheater... Ja mogu samo sanjat da budem dobar kao ti Very Happy:D:)...I boli me qrac za Amx i admina sve dok mi dadnes da udjem na server...

Zhivjeli cheers cheers


EPA NEKA RAJA SAM SAD PROCENI KO PLACE I KO MOLI JA NISAM MOLIO NEMAM NI NAMERU DA MOLIM JA ROGENU KEVU NEMOLIM NE NEKOG DRUGOG DA MOLIM A OVO STE TI I .Carbon POCELI RUMA STAVIO STA SMO GOVORILI NA MSN PA SAMA RAJA NEKA VIDI JA NISTA NE PISEM I POZZ OD MENE DO SVU RAJU STO IGRA NA SERVERU!!!!!!
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:55 pm

koji si degen...Jesam poceo ... dalje ? sta ?...Poenta je ??? Neshvacam...Poceo sam ... Eto i sta dalje ... Ajde pricaj nam nesto meni pocinje biti dosadno... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 3:12 am

koreld moras priznat slika je bila za 10 hehehehe

hahahahahaah

ono ti hahahahaha

bas si meden lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball bounce bounce bounce bounce
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 3:20 am

ja lepo reko da nas SparkY i .Carbon pojebali i te kako dali slike kazu stavite ove slike pola ljude od foruma stave potom kazu da je koreld citer da mi to tako kazem ja nisam jel ga koreld terao sparkija sa servera sparki hoce da mu se vrati da mu skinu admina i da ga najure sa servera e da bi sad doslo ja bi pre bio da oteraju sparkY sa servera zato sto me gadno zajebo i me posvagao sa koreldom sta nije u redu da ja nemogu igram na serveru a .SparkY mu sad lize JAJA koreldu da ga ne ban kad ulegne na server i da ga ostavi da igra a pre hteo da mu oduzmu admina TO JE DVOLICNI COVEK a sad on ce da igra mene posvagao koreldom da ja dobivam banove kad igram!!!!
Kicked by Console: "banovan za stalno"
Kicked :"banovan za stalno"
evo sta si uradio .SparkY deriste razmazeno da ja dobivam banove za stalno!!!!
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 12:35 pm

enigma_firefly (citat):
koreld moras priznat slika je bila za 10 hehehehe

hahahahahaah

ono ti hahahahaha

bas si meden lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball bounce bounce bounce bounce
odlicna slika, sam nisu mogli nac stariju, davo sam im ja noviju al nisu stavili hahah xD
Na vrh Go down
.carbOn




Broj komentara : 7
Registration date : 2008-01-17

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:00 pm

.sparkY - otisao Smile (citat):
koji si degen...Jesam poceo ... dalje ? sta ?...Poenta je ??? Neshvacam...Poceo sam ... Eto i sta dalje ... Ajde pricaj nam nesto meni pocinje biti dosadno... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ti nepisi vise boga ti smijesan si
Na vrh Go down
.carbOn




Broj komentara : 7
Registration date : 2008-01-17

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:01 pm

koreld (citat):
enigma_firefly (citat):
koreld moras priznat slika je bila za 10 hehehehe

hahahahahaah

ono ti hahahahaha

bas si meden lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball bounce bounce bounce bounce
odlicna slika, sam nisu mogli nac stariju, davo sam im ja noviju al nisu stavili hahah xD

neizvlaci se koreld ono ti je najnovija slika
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:25 pm

jebo sam vas degene da vam dam moju sliku dje sam se GOL slikao pa da kevu pokazete degene .Carbone od dakle pa ti mog kurca znas da je slika najnovija da ga ti nisi slikao degeni moronski
Na vrh Go down
Sponsored content





Teranje ubergeek sa servera !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teranje ubergeek sa servera !!!   Teranje ubergeek sa servera !!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Teranje ubergeek sa servera !!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: