Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban

Go down 
+6
enigma_firefly
Mub1
uberg33k
Jubzzz
koreld
grga
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:42 am

e ovako mozete postati samo najgori server a ne najbolji, teraje dobre ljude a zovite kretene neka igraju na serveru, svaka cast...
zbogom serveru, voleo sam te puno zbog dobrih ljudi koji su na njemu, a sada kada ih vise nema nema sta da trazim, mnogo ljudi ce otici zbog ovog danas...
pozdrav dok me neko ne unban, tada se opet vidimo na serveru
pozdrav i uzdravlje svima koji me znaju
cheers
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:44 am

imao sam i ja cit RUMA (citat):
e ovako mozete postati samo najgori server a ne najbolji, teraje dobre ljude a zovite kretene neka igraju na serveru, svaka cast...
zbogom serveru, voleo sam te puno zbog dobrih ljudi koji su na njemu, a sada kada ih vise nema nema sta da trazim, mnogo ljudi ce otici zbog ovog danas...
pozdrav dok me neko ne unban, tada se opet vidimo na serveru
pozdrav i uzdravlje svima koji me znaju
cheers

Realno sve sam se zajebavao ali budite ralni ljudi jeli vi igrate ili se druzite ? Ako se druzite ima www.dernek.ba www.novaraja.com ? Josh ipar streanica pa se tamo druzite ja dolazim da igram a za vas ne znam nekako ste mi cudni
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:47 am

kako ja da igram? na koji nacin? u spectakorsima ? napravio malo bolji skor, nekih 80 killova i odma nesto bale? Hajd sto bale psuju mrtve :S Imal to gdje? hah..
Na vrh Go down
Gost
Gost




e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:50 am

kada budes mogao da se zakunes da sam ti ja to napiso, da sam ti ja psovao oca ja cu ti se izvinem, ali do tada, jer nisi siguran sta sam napiso nemoj da prdis okolo i da mene pokopavas da sam ja kreten i da psujem mrtve molim te!!!!
Na vrh Go down
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 4:00 am

DO KAD CE OVOOOO LUDILOO TRAJATIIII Smile

od sad ocami mog pazite ovo

Jebo server, forum video igre i sve vas .. odoh pit kafu .. od sad se druzhim samo sa onima koje znam .. jebesh ostalo ..


respect grga, b0ta, amel ( matrix ) i ovako playeri koje znam uzhivo .. kad ti mozesh rec nekome u lice ba a ne ovako piskaranjem ..


Igrajte na serveru koliko hocete .. budete li psovali bann bez upozorenja i sta vam ja mogu !! nece vishe biti kurcenja admina .. tu che biti samo da vam bannuju citere ..

svaka prozivka za cheat ici ce bann !! et to sam resio sa koreldom ..


Ako vas bannuje obracajte se njemu na msn .. ako hocete admina isto tako njemu na msn .. ja stvarno nemam sa ovim vishe nista !! ..


Korel je odsad head admin i stvarno on od veceras kroji sudbinu servera !! ja nastavljam igrat u svom klanu !r 31337 i boli me chundara z asve .. nedam vishe svojih zivaca ni za Boga !!!


al iskreno i ja vam garantujem za to !! korel nema cheat .. korel dobio yassu 1 on 1 .. korela sam i ja sam pratio .. korela su snimala 3 hltv-a !! korel je bio na bezbroj turnira .. korel je .. korel je moj brat i fakat je cudo od momka i nije vam fer sto stavljate slike od prije 3 god. i crtate X po njoj i nesto glumite o bojkotu !! necete s tim nista postichi vjerujte .. i ja bi izgubio zivce da mi psujete mrtvog oca .. lako vam je dok vidjate oca kuci svaki dan .. i oca i mater .. sve je lako dok su vam najblizi zhivi .. da covjek bar zna gdje mu je ochev mezar bilo bi mu lakse .. i sve je to trpio zbog vas i servera .. preko svega je presao jer sam ga ja zamolio .. jer znam da nije takav da mrzi !! ni jedan mi korelu nismo ispod nokta .. volim ga vishe od Allaha i nedam da mu iko 1 rec rekne .. jer znam da nikad neche nesto nazao uraditi !! bilo kako bilo ..


<3 KoreL ..


A ostali .. malo ustanite od radnog stola i racunara .. i pogledajte svijet s druge strane !!


Gl & Hf !!
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 4:58 am

pa sta i ja mog oca vidujem 1 godisno zadnji put nepamtim kad sam ga video pa se nezalim na tome sta da radim sad nije i meni lako a nek se javi ko je napravio te slike sta nam je dao od KORELDA da stavimo i ja sam je stavio zato sto se pravio pametan kad sam ja reko da ima cita on reko ma salisse ti da imam ja cita ja sam reko naravno i sam se lepo nasmijao neka pise i neka sam kaze dali nije bilo tako e posle neki 2 sata kad je ban .Carbona i Rumu me iznervirao za .Carbona imao razlog sto banovao rumu mene iznervirao pa sam mu reko da mi je blize ubio bi ga Very Happy a on meni kaze sad cu da vidim sta je on lud i me ban prvi put to bilo ok zalio sam se na forumu ALI JE NEKO OBRISAO POSTOVE STA SAM SE ZALIO!!!! A NEK KAZE KORELD KAD I KO MU JE PSOVAO OCA kojeg nema Sad"(SadSad i za sto mene banuje bez razloga ?????????????

EVO KORELD KAZI TU PRED SVIMA ZASTO ME BAN BEZ RAZLOGA!!!!!
OCU OBJASNJENJE
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:35 am

Objasnjenje: provokacija? Treba ti jos objasnjenja ? Stavljate moju sliku pravite se budale, da che mi nest ugrozit alo ba, boli mene qrac ljepite je po gradu radite sta ocete, oni ko face pa stavljaju, cuj ja vidzam oca 1 godisnje, jesi mentol, ja oca ne vidzam, nisam ga vidio od kad sam se rodio, da ti malo pojasnim situacio. Vas 5 saucesnika imate block na serveru! Nista zalbe itd.. pravite se budale, eto qrcite se sad. cao
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:39 am

Moram postat sa Mub1evog zab. sam svoj pw. Juba svaka ti cast ocami, dokazi malo ovim nafuranim sta sam ti ja. A ti bota eto sad ga pitaj jarane. kazes da si ti napravio server i bla bla bla sa njim, da mu ja nisam nista.. Pitaj ga brate sta bi dao za mene. alo ba vi mislite ovo je samo igrica pucaj se ruke u dzepove i na kafu, e varate se. A vi svojim psovkama necete nidze dospjeti. A blago se onom ko mi je oca opsovo, NACI CE SE ON U PRICI !

Za ostale koji kazu zasto ban bla bla bla. ZNAJU ! PROVOKACIJA! Ne pravite se budale, javi mi se jedan i kaze pa sto. nisam ja sliku napravio, i? Cuj nisi ti, ti je koristis, sve u svemu vama je zapecaceno, allayhmanet
Na vrh Go down
Gost
Gost




e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 1:05 pm

ufffff al si me sada zaebo!!!! vau zabranili ste mi ulaz na server, joj sta cu sada, joj kuku mene, idem se ubiti joj ne mogu uci na server... Very Happy smesni ste ko cirkus bre, korel i juba sto misle da ako ovaj placa server i ljudi igraju na njemu i ovaj sto mu lize jaja sto je admin da su neko i nesto, joj smesni ste bre, pa vi "drzite kao ovaj server" ovo je kao vase, a niko vas ne voli, vise imam ja drygara na serveru nego vas dvojica zajedno!!! sabani ruzni, jel ste vi pederi mozda??? cim jedan drugog toliko volite i branite a krivi ste i necete da priznate!!!
e ovako za vas sabane:
1. ja sam za razliku od vas normalan
2. imam devojku
3. imam vise drugara nego sto ste vas dvojica zajedno videli ljudi u zivotu
4. jel znate sta je kampovanje mozda??? ja znam!!!
5. igrao sam fudbal u rumi, beogradu i novom sadu, a jel znate vas dvojica sta je to??? to je ono sa loptom da vam pomognem malo, sutirate loptu, jel sam vam pomogao malo? pre svega druzenje!! to sto vas dvojica nemate pojma sta je!!!
6. jel znate sta je drugarstvo??? ne ne , pogresan odgovor nisu to fragovi, ni admin status, ne ne... gresite sinovi moji gresite!! umrecete a ostacete pederi u dusi
7. nisam ja stavio pravila na server nego verovatno onaj ko ga je pravio, i sto ga se ne pridrzavate!!!! zato sto glumite neko ludilo sa tim adminima
jer ste kreteni
8. sve u svemu ste retardi koji se pucate u dupe medjusobno... koliko tuzbi ide na racun korela a koliko na druge admine?? 1:100, pa ko vas jebe onda kada ste budale
JEBO VAS SERVER, IMA GOMILA SERVERA KOJI SU 10000 PUTA BOLJI, I SVE CU VAM PLEYERE ODVEDEM SA SERVERA, SVIMA CU DA SALJEM IP OD SERVERA GDE SAM JA , PA CE ONDA NA SERVERU DA IGRAJU KOREL I JUBA I ONDA MOGU MALO I DA SE POJEBU U NEKOM STEKU AKO HOCE
KO VAS JEBE
POZDRAV ZA SVE KOJI ME GOTIVE, I POZ OD MENE ZA SVE KOJE JA GOTIVIM A ZNAJU SE ONI KO SU!!!!
AJ ZDAVO "JARANI" AKO VAM NESTO TREBA NADJITE ME POMOCICU VAM KOLIKO MOGU!!!
Na vrh Go down
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 1:43 pm

alo dosta je vise stvarno ste smijesni

i admini i ovi sto se nonstop zale, ima jos servera ako ovaj nevalja sto ste nonstop na njemu
svima gg hf
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:26 pm

ruma bash si kao djete, ko da si na izborima za bjelu kucu, isti ko bush ocami, ajde bush idi salji ip ostalima nek idu igrati, ti ne dolazi, a cemu zbrka ovolika? kazu mi krivi admini. sto me citerom nazivate, malouman si.. papaaa sretno ti na 2. serveru..


znao si ti i prije da ima bolji servera pa ovdje igro, bujrum sad na njih..
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:19 pm

Citat :
PA CE ONDA NA SERVERU DA IGRAJU KOREL I JUBA

Igrat cu i ja bounce Razz Od susjeda mi server gdje nebi igrao ko ce kome ako nece komsiji hahah Razz
Ajde cuvajte se
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 9:49 pm

RUMA TI SI 100% LUD BRATE cyclops Very Happy Smile Very Happy Smile Surprised Laughing Cool bounce Basketball Basketball Basketball
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:11 pm

HAHAHHA MOJ KUME AJ PA VALDA CEEMO SE VIDETI AKO NE OVDE DODJ NA KOLIBU!!!Posla cu ti ip na mp !!! Jebo si i kevu !!!!

POZzzz KUME!!!!!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Rolling Eyes Razz Shocked Smile Sad Surprised Shocked Cool Mad Wink Rolling Eyes Twisted Evil Crying or Very sad Embarassed Razz Question Idea Arrow What a Face Suspect I love you pale silent tongue pirat clown cyclops @ No
Na vrh Go down
Gost
Gost




e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:14 pm

nisam hteo, iznervirali me, oterali sve dobre admine i doveli neke bzv... a onaj sto je napiso i ostavio link za druzenje, pa slusaj ti bre, ja ne igram za fragove, kilove, itd ja igram cs da bi se igrao ako razumes retarde jedan, a ne da pisem po serevru i forumu , vidite ko je najbolji, vidite ko je prvi itd!!!
kada ti budes tako igrali ja ti dizem kapu!!!
aj sada pozdrav i budite pamenti i dobri
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:21 pm

Ako neko tako misli da ja nisam za ovaj server neka pisu na forumu i ako me jedan mrzi sa ovaj server neka kaze nejlutim se i na kojeg sam napraviio nesto loso neka kaze!!!!!!!! a bude teko idem ja sa servera ako me necu tu i me banaju sta da rradim idem
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:30 pm

Ma ja te mrzim hahahahha ma de ces sa servera sedi tu gde si bre !!!!!
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:34 pm

Jubzz u lice svima a.....

Pa nije lose to nije BiH daleko........
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 12:13 am

imao sam i ja cit RUMA (citat):
nisam hteo, iznervirali me, oterali sve dobre admine i doveli neke bzv... a onaj sto je napiso i ostavio link za druzenje, pa slusaj ti bre, ja ne igram za fragove, kilove, itd ja igram cs da bi se igrao ako razumes retarde jedan, a ne da pisem po serevru i forumu , vidite ko je najbolji, vidite ko je prvi itd!!!
kada ti budes tako igrali ja ti dizem kapu!!!
aj sada pozdrav i budite pamenti i dobri

ja sam napisao Very Happy I jesam retard jbga sta radite vise na ovom forumu ako ste odlucili otici Smile?? Nije mi jasno sta ocete da vidite koliko ste cool kod raje ? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Bjez ba Smile Iskulirajte ba ccc
Na vrh Go down
Gost
Gost




e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 12:37 am

grgo idi vidi da nisam iza coska
Na vrh Go down
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 5:24 am

1. Ja nikom necu reci ostani na serveru ili idi .

2. Digao sam server samo radi tog da me ne moze jebavat niko .. dosta sam plesao kako su drugi svirali ! sad ja malo sviram !

3. Niko nikad nije digao server sa mnom !! svu konfiguraciju, plugine i ostala sranja sam licno JA URADIO !!! b0ta,vegnagun,bl4ck su zasluzni sto je raja pocela dolaziti na server jer su ga izreklamirali !! hvala im !

4. Kore[L]D-a smatram bratom pored cs-a zato ga ovako gotivim ! kad sam na serveru ?? nisam nikad ! .. s posla na posao .. nekad se nadje vremena i za popit koju vishe ! nije meni do naprdzivanja sa vama !

korel je cool zbog tog za sto sam mu se god obratio u bilo koja doba izasao mi je u susret ! i opet ponavljam .. mozhete fino sve i jedan !! znaci SVI SVI SVI da se sagnete i da mi fino kurac izvadite i meni i korelu pa da ga obljubite sa svih strana !! zeleni ste vi josh !!


samo se relaxirajte !! i opushteno !
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
enigma_firefly
njubs
njubs



Broj komentara : 30
Registration date : 2007-11-15

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:53 pm

jubzzz koji si ti seljak

bolan i bolje je nemoj se odazivat, idi u pecinu i sakrij se od sebe
Na vrh Go down
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 6:41 pm

ali nadji neku pecinu u kojoj medved spava
cheers
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 4:30 pm

kada se nebi svadjali ko budale nego se lepo dogovorili bilo bi neshto ali uvek neki razlog vas natera da se svadjate ban kick nekada nepotrebno nekada opet ima razloga za to aj potrudite se da budete dobri sa svima po mogucnosti to se odnosi i na admine i igrace koji vam je kurac mora stalno neko da pravi sranje dali to bio igrac ili admin sta vam je to je samo igra uzivajte i aj da picimo Cs svi zajedno lol!
Na vrh Go down
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 3:27 am

grgo za tebe je 2+2=5 tako da bolje cuti
pametniji si kada cutis, kao i jos neki koji ostavljaju komentare a nemju pojma o cemu je rec
onaj ko ne zna, molio bih ga da se ne pravi pametan i da bolej da redi domaci nego sto nesto sere!!!!


i ja budala nastavljam se sa maloumnicima, al ebacu vas ja, necete vi esti gona koja ocete, nego koja vizaserete, aostala neka jede onaj ko kenja, i njega ban slobodno, a ne da mi veku banujete bem vas ja u usta, njega je ban neko od novih admina jer ni jedan stari to ne big uradio, samo da saznam ko ga je ban jadan taj

moskria ko je ban, taj je jos vise najebo
neko je zajebavao SRBE na serveru, 2 sata je slao provokativne poruke, i onda je on poslao "5 vekova robovali pod turcima i jos nas ima" i dobi je ban
samo za tu recenicu
jebem ja onog u usta ko je ovo uradio
meni je komsija, rodjeni sarajlija ziveo preko puta mene, najbolji drugovi bili dok se nije vratio u sarajevo, nikakve predrasude ja nemam prema neko da bih jeo govna previ, a taj ko je ban moskria a pre toga nije ban toga sto je PSOVO SRBE neka mi leze jaja mamu mu hebem ja bezobraznu koja ga je vaspitala tako, sve bih vas ja vaspitao bre kreteni jedni bezobrazni, casti izuzecima koji su malobrojni
da ih pomenem jos jednom da se zna ko si, mamba moj bro, mub moj jaran, moskri moj kum, mufla moj poker partner Smile , matrkix moj bro, majstik moj bro, bota moj super jaran, zuzi koji ima mozga kao svi vi zajedno ali sta ce kada ste vi u vecini i jedete govna na njegov racun jebem vas ja bezobrazne!!!
krteni jedni zar vam nije bolje da sklopite neko prijateljstvo na ovom forumu pa da dodjete kod nekog za vikend, da izadjete, da se napijete, da se provedete, zezate se malo, jebem ti ja i cs i sve citove, i svi u qrac bre kreteni koji imate cit i ja sam fama jer ga imam i ja i vidim ko sve cituje kada ga upalim, tako da ako ce neko da igra za kilove i fragove neka me zove ja cu udjem na cs i uvek cu biti u bazi pa neka me kil, to mu je jedan sigurica, ovako ja imam wh vec 3 dana, i igram sa njim samo da bih video sve koji cituju, prvi dan kada sam nabavio wh, nisam znao gde udaram, sve mi crveno, nema zidova, sve ravno, ne mogu tako da igram, ali kada me neko kill onda vidim ko ima wh, jer je prvio, svi koji su citeri su retardi i nekada im poleti nisam ka playeru koji je iza zida i svi vi mozete da mi dudlate jaja koliko ocete...
i oni koji misle da su pro citeri o da ih admin ne moze provaliti, ja sam vas provalio, jer admin ne moze svakoga da prati uvek , moze 1 playera ali na serveru su jos 20, tako da svi vi koji se nazivate pro igracima jos malo pa cete vas gledati na rapid linkovima, vas demo, kako koristite wh, ali i ja ga imam, i snimam vas, tako da bolje cutite nego steo kenjate tako...
respect mamba, majestik, mub, matrix, mozkri, mufla, zuzi, bota, svi ostali naucite ea igrate...
aj vidimo se
poz jara
Na vrh Go down
Sponsored content





e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban Icon_minitime

Na vrh Go down
 
e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Teranje ubergeek sa servera !!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: