Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban

Go down 
+6
enigma_firefly
Mub1
uberg33k
Jubzzz
koreld
grga
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 3:32 am

jedno veliko izvinjenje uberu

ako ga primi , njega sam zaboravio da spomenem
uber bro moj izvini, ti si posle mene najbolji koljac na serveru


Smile

poz svima
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - mamb@
njubs
njubs
!c.s.F@n! - mamb@


Broj komentara : 20
Registration date : 2007-11-05

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 3:42 am

ma moj brat ruma ...upravu si chovjece jeli dosta vishe ovi rasprava...haj malo igrajte i uzivajte a stvarno nemam rijeci za onog ko j eban veku ...jer je momamk aj 100000 an za 10....i jos nikad niej neko sranje napravio ....u ostalom svi ag gotive na serveru ...toliko od mene...pamet u glavu i pusku u ruke... Razz
Na vrh Go down
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 3:49 am

veku da banujete???????????

e reterdi bezobrazni!!!!

nista vise!!!!

sramota!!!!!
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 6:42 pm

one carnal forge (citat):
grgo za tebe je 2+2=5 tako da bolje cuti
pametniji si kada cutis, kao i jos neki koji ostavljaju komentare a nemju pojma o cemu je rec
onaj ko ne zna, molio bih ga da se ne pravi pametan i da bolej da redi domaci nego sto nesto sere!!!!


i ja budala nastavljam se sa maloumnicima, al ebacu vas ja, necete vi esti gona koja ocete, nego koja vizaserete, aostala neka jede onaj ko kenja, i njega ban slobodno, a ne da mi veku banujete bem vas ja u usta, njega je ban neko od novih admina jer ni jedan stari to ne big uradio, samo da saznam ko ga je ban jadan taj

moskria ko je ban, taj je jos vise najebo
neko je zajebavao SRBE na serveru, 2 sata je slao provokativne poruke, i onda je on poslao "5 vekova robovali pod turcima i jos nas ima" i dobi je ban
samo za tu recenicu
jebem ja onog u usta ko je ovo uradio
meni je komsija, rodjeni sarajlija ziveo preko puta mene, najbolji drugovi bili dok se nije vratio u sarajevo, nikakve predrasude ja nemam prema neko da bih jeo govna previ, a taj ko je ban moskria a pre toga nije ban toga sto je PSOVO SRBE neka mi leze jaja mamu mu hebem ja bezobraznu koja ga je vaspitala tako, sve bih vas ja vaspitao bre kreteni jedni bezobrazni, casti izuzecima koji su malobrojni
da ih pomenem jos jednom da se zna ko si, mamba moj bro, mub moj jaran, moskri moj kum, mufla moj poker partner Smile , matrkix moj bro, majstik moj bro, bota moj super jaran, zuzi koji ima mozga kao svi vi zajedno ali sta ce kada ste vi u vecini i jedete govna na njegov racun jebem vas ja bezobrazne!!!
krteni jedni zar vam nije bolje da sklopite neko prijateljstvo na ovom forumu pa da dodjete kod nekog za vikend, da izadjete, da se napijete, da se provedete, zezate se malo, jebem ti ja i cs i sve citove, i svi u qrac bre kreteni koji imate cit i ja sam fama jer ga imam i ja i vidim ko sve cituje kada ga upalim, tako da ako ce neko da igra za kilove i fragove neka me zove ja cu udjem na cs i uvek cu biti u bazi pa neka me kil, to mu je jedan sigurica, ovako ja imam wh vec 3 dana, i igram sa njim samo da bih video sve koji cituju, prvi dan kada sam nabavio wh, nisam znao gde udaram, sve mi crveno, nema zidova, sve ravno, ne mogu tako da igram, ali kada me neko kill onda vidim ko ima wh, jer je prvio, svi koji su citeri su retardi i nekada im poleti nisam ka playeru koji je iza zida i svi vi mozete da mi dudlate jaja koliko ocete...
i oni koji misle da su pro citeri o da ih admin ne moze provaliti, ja sam vas provalio, jer admin ne moze svakoga da prati uvek , moze 1 playera ali na serveru su jos 20, tako da svi vi koji se nazivate pro igracima jos malo pa cete vas gledati na rapid linkovima, vas demo, kako koristite wh, ali i ja ga imam, i snimam vas, tako da bolje cutite nego steo kenjate tako...
respect mamba, majestik, mub, matrix, mozkri, mufla, zuzi, bota, svi ostali naucite ea igrate...
aj vidimo se
poz jara
e moj ti nebi na serverima bili admini da ima toliko citara aj nauci neshto o vodjenjima server pa se meni javi kako si jadan da isproziva celu raju na server-u i ljude koji mozda u zivotu nisu videli cit ima citara nije da nema zato postoji admin na serveru da bi banovao ili kickovao citaru a ti nemoj tako da prozivash sve ljude na forumu ako vidish citera javi adminu to je zadatak tvoj i svix ostalix igraca koji nevole citare i admin ce ga banovati koliko su puta mene admini poslusali na serverima i banovali citare jer su videli da sam 100% u pravu ako ti je to teshko da uradish nemoj onda da se svadjas sa nekim adminom poz svima od mene
Na vrh Go down
Sponsored content





e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban   e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
e pa da se i ja oprostim od servera jer su me ban
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Teranje ubergeek sa servera !!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: