Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ban za mene, zasto?

Go down 
+2
psychokiller
veko t
6 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
veko t




Broj komentara : 4
Registration date : 2008-01-20

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 7:00 am

nije fino ban dobiti bez razloga, banovan sam sa servera ni sam neznam zasto, niko nece da kaze ko je, jer nema razloga..... admini su postali pickeeeeee.... svaki dan igram i nemam problema niskim, nevidim razloga za ban, ali nema veze, sumljam na dejana!!!!! ali nisam sigura, od admina su bili majestic, jupi i dejan. pozz Veko Skoda xXx
Na vrh Go down
veko t




Broj komentara : 4
Registration date : 2008-01-20

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 7:04 am

i jos nesto, ima dobrih admina, svaka cast pojedincima, 90 posto ljudi me zna na servru i nemam problema, samo me zanima zastooo????
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 3:13 pm

mora da je postojao razlog izjasnice ti se neko od admina sigurno poz
Na vrh Go down
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 4:04 pm

za veku da postoji razlog???
sumnjam da bi on nesto uradio da zasluzi ban...
ovo je postalo smesno i jadno!!!

poz za veku
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 4:20 pm

moguce neznam sta je bilo nisam bio neko vreme na serveru ali ko sto sam reko sigurno ce se neko od admina izjasniti i reci razlog moguce da je greshkom dobio ban ali moguce i da nije videcemo poz za obojcu Very Happy
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 1:31 am

Sve sto ti ja mogu i hocu da kazem jeste da te nije ban dejan,niti majestic a nisam ni ja! A sve ostalo ces saznati dok se izjasni admin koji te banovao!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 1:43 am

Nisam ja !
Na vrh Go down
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 3:06 am

grgo ne rise, tebe niko nista nije pitao, ban ga je nko ko je na erver usao pod nekim drugim nikom, jer dejan nije, za dejana ja galvu dajem da nije ban veku jer veka ne kanja da bi zasluzio ban, dejan je samo skepi jer sam ga zvao i najavio se na kafi a on nista, majestik da ga ne pominjem , suvisno je da ga pravdam, nije ni on, tako da je keko ko kenja preterano!!!
aj poz
pite pivo ljudi, utehe nema u vodi Smile

poz
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 3:16 am

one carnal forge (citat):
grgo ne rise, tebe niko nista nije pitao, ban ga je nko ko je na erver usao pod nekim drugim nikom, jer dejan nije, za dejana ja galvu dajem da nije ban veku jer veka ne kanja da bi zasluzio ban, dejan je samo skepi jer sam ga zvao i najavio se na kafi a on nista, majestik da ga ne pominjem , suvisno je da ga pravdam, nije ni on, tako da je keko ko kenja preterano!!!
aj poz
pite pivo ljudi, utehe nema u vodi Smile

poz

Ma pusi ti kurac ba ko tebe sta pita? idi mali lijeci tu agoniju od zivota na maminoj sisi sta si dosao ovamo pametnjakovica da izigravas.
Na vrh Go down
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 3:40 am

grgo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ti si jedan od malobrojnih kojima ja pretim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spomenuo si mi mamu!!!!! a za to cu ti polomiti samo obe ruke, bicu dobar i necu nista vise!!!!!!1

majka je svetinja!!!! ako za tebe nije!!! zao mi je!!! najebo si grgo!!!!!
znas sta je ip??? znas da postoje dinamiski i staticki??? jel znas sta cu ti radim??? joj grgo sabane majku mi diras, pa ubicu te bre kretenu jedan bezobrazni!!!! nece mi biti zao ni malo!!!! kretencino jedna bezobrazna!!!! ja bih za majku zivota dao, zivot uzeo!!!! nemoj da mislis da su ovo prazne price!!!!! sabane jedan bezobrazni, plakaces ko picka!!!!!!!

zapamti sve ovo!!!!!!!!
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:37 am

Drug i meni ides na krc,sta se krcis? Pametujes po forumu i vrijedjas narod jel tako derpe jedno??? Nemoj da mi ovdje prijetis mani se corava posla,ne diraj narod koji ti nije nis uradio! Ukljuci se u temu na koju stvarno imas pametan i koristan ogovor,a nije da spavas i vrijedjas ljude!!!

meHkra ga je banovao i u cemu je sad problem?
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:47 am

out:
Drug i meni ides na krc,sta se krcis? Pametujes po forumu i vrijedjas narod jel tako derpe jedno??? Nemoj da mi ovdje prijetis mani se corava posla,ne diraj narod koji ti nije nis uradio! Ukljuci se u temu na koju stvarno imas pametan i koristan ogovor,a nije da spavas i vrijedjas ljude!!!

meHkra ga je banovao i u cemu je sad problem?

sto bi bio proble ako ga je mehkra banovao, sto bi to bio veci ili manji problem nego da ga je ba neko drugi?????
isti si i ti i mehkra iliti juba, kreten do kretena, banujete ljude bez razloga!!!

mnogo ste jaki!!!

u picu lepu!!!

a out ti si slihtara kakve nema!!! mizlio sam da si ok, trazio sam da ti se vrati admin, ali dobro je sto nije, jer si retard retardirani, pre bih voleo da se vrati bivsim adninima koji su mi poslali cit nego tebi reterdu, bem te ja slihtarko ruzna!!!
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:51 am

Pod broj 1. ja imam admin i uvijek sam ga i imao sreco moja slatka! 2. ja admin nisam dobio na osnovu neki tvojih frustracija,vec iz drugarstva,ja nisam nekultura i nevaspitan kao neki da vrijedjam po forumu serveru,da svoje frustracije lijecim na drugima,pa recimo i preko tog cuvenog amx moda,a sto kazes za mene,zelio bih bas da vidim koliko ce ti se clanova foruma pridruziti,koliko clanova servera i foruma ima misljenje o meni koje ti imas!!! I jos nesto jel ti to nema nista u gacama pa da kazes ko si a nije da se krijes iza tog nekog nicka debilskog!!!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:55 am

ja imam u gacama ono o cemu ti sanjas svako vece da imas i ti


a ti nemas u glavi ono sto bi trebao pa da znas ko sam

mentolu jedan


mani me se!!!

mozda si i ti ban neke ljude, jer ne vidim na serveru da si ti admin!!!!
i ti se krijes pa samo ban ili kik nekoga!!!
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:57 am

E pa vidis mozda i jesam Smile hoces sad moc spavat!? znaci nemas hrabrosti da kazes ko si! Bas si me razocarao! Ma nema veze,nemamo mi sta vise raspravljat! Ne prozivaj me na serveru i forumu i sve je ok!

Adios
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:59 am

nemoj banovati ljude bez razloga i krit da si admin pa te necu prozivati


ne diraj mi durage, jarane i nece biti problema!!!!!


i malo se smiri, najdi devojku
ili decka

hahahahahaha


lol!
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 5:06 am

Ja cu dirati koga ja hocu i kad ja hocu a nije kako mi ti kazes!!!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
one carnal forge
njubs
njubs



Broj komentara : 23
Registration date : 2008-01-19

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 5:09 am

pa vidim , mozes uvek da jedes govna necu ti ja braniti, samo napred!!! hahahah


e necu se vise prepucavam sa tobom, sada cu ti poslati mp ko sam ako nisi provalio do sada!!!

voleto sam te pre, sada si mi ternuitno isit kaok i svi
razocarao si me!!!

poz
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 12:19 pm

one carnal forge (citat):
grgo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ti si jedan od malobrojnih kojima ja pretim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spomenuo si mi mamu!!!!! a za to cu ti polomiti samo obe ruke, bicu dobar i necu nista vise!!!!!!1

majka je svetinja!!!! ako za tebe nije!!! zao mi je!!! najebo si grgo!!!!!
znas sta je ip??? znas da postoje dinamiski i staticki??? jel znas sta cu ti radim??? joj grgo sabane majku mi diras, pa ubicu te bre kretenu jedan bezobrazni!!!! nece mi biti zao ni malo!!!! kretencino jedna bezobrazna!!!! ja bih za majku zivota dao, zivot uzeo!!!! nemoj da mislis da su ovo prazne price!!!!! sabane jedan bezobrazni, plakaces ko picka!!!!!!!

zapamti sve ovo!!!!!!!!
NIje grgo jebo te grgo usta GRGA a nije problem jebo te IP Donji Vakuf Kaldrma 061 438 456 javi kada dodjes pa mi polomi ruke
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 1:15 pm

one carnal forge (citat):grgo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ti si jedan od malobrojnih kojima ja pretim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spomenuo si mi mamu!!!!! a za to cu ti polomiti samo obe ruke, bicu dobar i necu nista vise!!!!!!1

majka je svetinja!!!! ako za tebe nije!!! zao mi je!!! najebo si grgo!!!!!
znas sta je ip??? znas da postoje dinamiski i staticki??? jel znas sta
cu ti radim??? joj grgo sabane majku mi diras, pa ubicu te bre kretenu
jedan bezobrazni!!!! nece mi biti zao ni malo!!!! kretencino jedna
bezobrazna!!!! ja bih za majku zivota dao, zivot uzeo!!!! nemoj da
mislis da su ovo prazne price!!!!! sabane jedan bezobrazni, plakaces ko
picka!!!!!!!

zapamti sve ovo!!!!!!!!



Izvini ali da ja tebe pitam ko bese ti si bio Rambo 4 pa da lomis ruke a na ovaj server sva likova su OK ima neke sto nisi vecinom su OK ti likovi sto si ti nabrojao i te kako su OK ali dodje neko ko ti pa psuje kenja jede govna po foruma odkat si poceo da pisujes na forumu sam psovanja i svage se vide nista nisam pametno vidio da napises e tako i budi malo pametniji !!! A GRGU NEMOJ DA MI DIRAS DA TE JA CELOG NE POLOMIM !!!
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 6:29 pm

carnale sto tako bezobrazno sta sam napisao na prvoj strani jeli bre idiote glupi nemoj ti nikome da pretis da ce mu ruke polomis a neznas ko je mozda ti taj lik polomi i ruke i noge smirite se vishe koji vam je bre kurac papani jedni sramota vishe samo napucavanja somovi glupi dosta vishe zakljucaj ovu temu outrage


: komentar modifikovan dana: Tue Jan 22, 2008 12:58 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 9:54 pm

psychokiller a ko si ti pa da sudis ja poceo da vigam pa pred pola meseca si poceo da pisujes na forum zato nemoj da mnogo jedes gobna kad neznas ni o cemu se radi jel ti jasno i nemoj da mi dirate grgu i rumu da vam se ne najebem mile materine
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 11:37 pm

aj malo bolje procitaj slepcu bezobrazni sta sam napisao pa mi reci neshto onda ako sam neshto lose protiv tebe nepisao reci tako a nemoj da se kurcis i pazi malo kome jebes mamu mozda nekome ovde umrla keva seljacino prosta aj se smiri malo ako nisi provalio nisam grgi nista rekao nego liku sto ga je prozivao aj nauci razliku u nicku pa mi reci nesto a sad sto sam te gore iznapusavao to je sa razlogom liku jedan da sam rekao neshto grgi ili mambi a nisam to samo maloumni moze da shvati ko da jesam kad ti neko to objasni javi mi mailom prostaku jedan a keva mi je umrla tako da mozes dole da me uvatis za to budaletino prosta a ako grga misli da sam nesto lose protiv njega napisao neka mi kaze i izvinucu mu se normalno a ti pazi kako se ponasas jer si za mene ispao najveci seljak sada nisi ni procito sta sam napisao a ako si toliki seljak nastavi da prozivas pa ce da vidimo ako nisi primetio duze sam na forumu od tebe i imam bar malo iskustva sa time


: komentar modifikovan dana: Tue Jan 22, 2008 12:50 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
psychokiller
njubs
njubs
psychokiller


Broj komentara : 27
Location : Underworld
Registration date : 2007-12-20

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 12:23 am

uberg33k (citat):
jedes gobna kad neznas ni o cemu se radi jel ti jasno i nemoj da mi dirate grgu i rumu da vam se ne najebem mile materine
pazi malo na recnik keva mi je umrla kako bi bilo da se najebem ja tebi mame malo bezobrazne mile itd nebi bilo lepo od mene jer nisam takav seljak pa prvo kevu nekome da vredjam a ako oce da nastavis da me smaras reci cu ti gde da dodjes pa ce da vidimo kako ce da se provedes
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 5:00 am

degenu jesam li ti ja psovao kevu samo reko ako mi neko dita grgu i rumu a ja za tvoju kevu nista nisam rekao zato TISINA a ja nepsujem kevu i tako dalje bez razloga Smile a sad idi malo otspavaj ZA TVOJU KEVU NIKO NISTA NIJE REKAO!!!!
Na vrh Go down
Sponsored content





ban za mene, zasto? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban za mene, zasto?   ban za mene, zasto? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
ban za mene, zasto?
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ONLINE TOURNAMENT !!
» Zasto sam banovan za stalno
» ZASTO SERVER NE RADI
» Dobili ste ban, Zasto radi cega?
» Dobili ste ban, Zasto radi cega?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: Forum :: Prijedlozi-Sugestije-
Idi na: