Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Dobili ste ban, Zasto radi cega?

Go down 
+13
m4jEsT!c
3YJKO 3BEP
.sparkY - otisao :)
MoSKrI
Out.
dado
Jubzzz
123456
Kinslayer
RecoN
Mub1
b0Ta ^
koreld
17 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 3:34 pm

Zalbe i ostalo sto ide uz zalbe pisite ovdje, Potrebno uz zalbu je napisati:

-Vrjeme Bana
-Razlog bana(ako ga ima)
-Admin od kojeg je upucen ban(ako ih je vise bilo na serveru NAGLASITI)

odgovor cete dobiti direktno od admina koji vas je banovao.

U zalbu dodati i IP vase konekcije da bih se odma dao Unban ako je ban bio greskom, ili neposteno dat.. Hvala na razumjevanju
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 5:10 pm

Pazite ima i admina koji znaju da budu veoma bezobrazni kao 4mir seljak iz Gracanice
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 10:07 pm

b0Ta ^ (citat):
Pazite ima i admina koji znaju da budu veoma bezobrazni kao 4mir seljak iz Gracanice
hehe, neki dan sam sa njim bio upozno se, nije lik losh, nikako
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 9:35 pm

ja bi ga brate volio vidjeti uzivo vise nego 100 e ocami eto dobar je bog koji ga cuva
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 9:36 am

koreld (citat):
hehe, neki dan sam sa njim bio upozno se, nije lik losh, nikako

E da mi je znat sta si ti gledao sto se tice njega ja ga dobro znam i licno smo se upoznali al frajer je takav debil i cim mogne zabije ti noz u ledja a ja sam se zakleo ako ga ikad sretnem ili ako se ikad sretnemo pozeljet ce da me nikad nije upoznao imam svoje razloge bogalj iz gracanice Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Ima..   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 11:15 am

Ima Mub1 da ga oderesh xD
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: NEWJEROWATNO!!!   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 12:17 pm

Dosho ja danas ujuTro oko pola 11 na serwer i owi igraju nozh.. i igram do kraja i dodem ajde da se pucamo.. i swi pucaju i owaj jedan SpaRky-Tose 4 ever in my heart neche da se puca i ubija swe u bazi, ubijali smo ga dok nije izasho... Ako ga ne Banate Kad Ga Widite ili ga Barem Pitate Shta je to bilo ja ima da idem po njega otkud god je....SpaRky-Tose 4 ever in my heart Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad eWO Zashto Ochu Admina..... Exclamation


: komentar modifikovan dana: Thu Oct 18, 2007 12:26 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 12:22 pm

brate sry ali grijesis rekli smo da cemo se klati i ti si poceo da pucas decko je se nazivcirao kad nije ti mogao ljepo reci usao je u tvoj team i poceo da te ubija zatim takodje i njega je ubijao neki nesjecam se nicka ja sam decka pozvao na server prvi put je tamo i bar bi trebalo da se postuje nesto ali ok do tebe je
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 12:24 pm

[b][i]E da mi je znat sta si ti gledao sto se tice njega ja ga dobro znam i licno smo se upoznali al frajer je takav debil i cim mogne zabije ti noz u ledja a ja sam se zakleo ako ga ikad sretnem ili ako se ikad sretnemo pozeljet ce da me nikad nije upoznao imam svoje razloge bogalj iz gracanice




[spoiler]ma brate to je seljacina nad seljacinama ubij ga u pr rundi kad je live banace te ocami eto ko se nevjeruje nek uradi tako da mu scor zapocne sa 0:1 ma otiso bi ja tamo njega naci ali brate predaleko mi je gracanica skoro od mene ima 4 ili 5 sati putovanja Sad doce on polako srescemo se svjet je mali Smile
Na vrh Go down
RecoN
njubs
njubs



Broj komentara : 26
Registration date : 2007-10-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: baan   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 3:55 pm

Dobijo sam ban zato sto sam ubijo eldora malo kroz vrata malo headshot malo ovo malo ono on me banuje kao radi wh ... ali eto kasnije se ispostavilo da nisam cheater xd kao sto mnogi misle Evil or Very Mad bog ih kaznio Twisted Evil ja sam jedan od prvih igraca koji je dodao server jel ima jos servera koje terra pravi i sa portom : 2702* i ja isao redom 21 22 dok nisam dosao do 30 i ono terra test cw tako nekako xd GL i zelim sto manje banova i citera .. PozZ
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:01 pm

b0Ta ^ (citat):
[b][i]E da mi je znat sta si ti gledao sto se tice njega ja ga dobro znam i licno smo se upoznali al frajer je takav debil i cim mogne zabije ti noz u ledja a ja sam se zakleo ako ga ikad sretnem ili ako se ikad sretnemo pozeljet ce da me nikad nije upoznao imam svoje razloge bogalj iz gracanice




Spoiler:
ne znam stvarno, meni nije nes izgledo, setali mi jedno 1km lik se umorio Razz Kaze nikad duze nije hodo Razz Zeschi freak, a prica meni kako je jedan od najjaci freakova u bih bla bla, a zivi mi kraj skole Smile
Na vrh Go down
Mub1
Aktivan
Aktivan
Mub1


Broj komentara : 119
Registration date : 2007-10-11

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:03 pm

RecoN (citat):
Dobijo sam ban zato sto sam ubijo eldora malo kroz vrata malo headshot malo ovo malo ono on me banuje kao radi wh ... ali eto kasnije se ispostavilo da nisam cheater xd kao sto mnogi misle Evil or Very Mad bog ih kaznio Twisted Evil ja sam jedan od prvih igraca koji je dodao server jel ima jos servera koje terra pravi i sa portom : 2702* i ja isao redom 21 22 dok nisam dosao do 30 i ono terra test cw tako nekako xd GL i zelim sto manje banova i citera .. PozZ

Pa niko bez razloga ne dobija ban dal zbog psovanja, vrijedjanja cite i tako ti h zezancija znaci bez rezloga niko te nece banovat pa ti sad vidi ......
Na vrh Go down
Kinslayer
njubs
njubs



Broj komentara : 21
Registration date : 2007-10-11

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:08 pm

nishta u vezi ban/a .. ali moram reci benynho-u ili kako vec. Trazheci admina neprestano na forumu ti daje samo jedan veliki minus care ... ne znam kako ide postupak kod aldina, ali dok je exploited radio nije se ovako neshto dogadjalo, niti da sam nekome dao admina koji je pisao i insistirao da hoce,treba i mora da ima admina ... svaka tebi chast ako na ovakav nachin admin pripadne tebi ! Meni osobno admin nije potreban samo hocu da pomognem koliko-toliko svom bratu na serveru, bilo kakva pomoc ako treba tu sam Wink


inache sve najbolje, server je extra u svakom pogledu !

pozdrav svima



afro
Na vrh Go down
RecoN
njubs
njubs



Broj komentara : 26
Registration date : 2007-10-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:19 pm

Mub1 (citat):
RecoN (citat):
Dobijo sam ban zato sto sam ubijo eldora malo kroz vrata malo headshot malo ovo malo ono on me banuje kao radi wh ... ali eto kasnije se ispostavilo da nisam cheater xd kao sto mnogi misle Evil or Very Mad bog ih kaznio Twisted Evil ja sam jedan od prvih igraca koji je dodao server jel ima jos servera koje terra pravi i sa portom : 2702* i ja isao redom 21 22 dok nisam dosao do 30 i ono terra test cw tako nekako xd GL i zelim sto manje banova i citera .. PozZ

Pa niko bez razloga ne dobija ban dal zbog psovanja, vrijedjanja cite i tako ti h zezancija znaci bez rezloga niko te nece banovat pa ti sad vidi ......
pa rekao sam ti ba.. lik je mislio da imam wh..
Na vrh Go down
123456
Aktivan
Aktivan
123456


Broj komentara : 77
Registration date : 2007-10-14

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 12:59 am

evo mene opet Smile da i ja koju razbacim da nepricam mnogo o banovima mislim da vecina igraca zna kako se treba ponasat na serveru i sta je dozvoljeno a sta ne...zbog toga NJUBS are allowed i uvijek ce ih biti!!!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Ma..   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 1:05 am

Ma SerWer RulezZzzzz Very Happy
Na vrh Go down
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeSat Oct 20, 2007 4:57 pm

Ja stvarno ne kontam sta je sa vama ?? .. u cemu je vash problem ?


recite jel hocete friendlyfire 0 ili 1 ? .. pa da kad nema admina da se ne moze ubijati po bazi !


Svadje i uvjek svadje .. ne krivim vas uopshte koji dolaze na server da igraju i da se isqliraju !! .. kad se moji admini svadjaju ..


Ne znam vishe na ciju stranu da stanem .. kad sam na serveru sve je ok .. igram budaleshemo druzimo se .. izidjem samo na 10 minuta odem jest.. vratim se na MSN se javio 20 ljudi govore hajd na server ne moze se igrati .. ovaj kicka ovog .. ovaj hoce m1x i stavlja PW .. ovaj ono ovaj ovo ..

Ne znam mozda je greska i u meni .. mozda sam pogresio sto sam dao admine kome sam vech dao ?

Se hajd .. prijateljstvo nek bude OK a izgleda da sam se prevario :S


Bio sam na serveru i rekao nekim adminima .. a ev ostalima da ne otvram 100 topica !

U buduche ko stavi PW osim kad nije match ! Svih mi mrtvi meni se ne treba obracat nizasto .. ama bas nizasto !! necu skinuti admina al je umro za mene !

Isto tako kad se zavrsi match nek se PW skida ISTE SEKUNDE !!!! znaci mech zavrsen .. i dalje ste ostali na serveru igrat .. al skida se PW !!!

Dolazim kuci s posla i govore mi kako nisu mogli uch radi PW .. koji je bio to samo Bog zna !! tako da se nebi vishe to deshavalo !!


Sto se tiche timelimit-a ! stavljen je na 30 minuta !

mape ce ichi kako su postavljene na mapcicle

Admin koji promjeni TIMELIMIT skinut cu mu AMX !!

Hocete ovakav nacin postupanja prema vama ! dobit che te ga !

Kome odgovara ovo nek nastavi dalje ! kome ne .. nek mi rekne i dell cu ga sa liste admina i to je to !!


Nadam se da smo se razumjeli !

Zhivjeli !
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 10:31 pm

stavi ff 0 kada nema admina ubijaju se sami ovaj njega slucajno on njega onda svaki partiju pre neg krene ubije :d ccc
Na vrh Go down
dado




Broj komentara : 1
Registration date : 2007-12-08

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 9:11 pm

u 19:00 8.12.2007

zato sto je admin konj glupi

neki konj

80.108.110.53
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 12:05 am

ovde konja nema zao mi je ali da ti kazem kad smo ko konja jel znas da je "KONJ KORISNA ZIVOTINJA" koliko vidim korisnija od pojedinaca Very Happy poz
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 1:24 am

hmmm... da mi je znat kako vi to njega svi licno znate,ja ga znam definitvno bolje nego vi ijedan hehe,ipak sam iz gracanice Smile amir nije dobar momak ali nije ni losh,definitivno,bota nemoj pricat gluposti,ako ga sretnem ovo ono,to me nervira majke mi,sta ces ti nisi ni ko pola njega!
Nemojte molim vas lupetat glupost je,p.s: prepostavljam da ga smatras i citerom i sta vec jos,evo ovako citer nije 100% a dobit ce te 1n1 kad hoces i gdje hoces,ne branim ga ali stvarno nevolim te frajerske price i to uzdizanje!

Pozz
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 3:15 am

bas si mangup out mozes mi ga samo popustit majmune jedan ja sam reko konj je korisna zivotinja iz sale a ti mangup jebo te amir sta ako je bolji cs jel ???????? fakat uvjek ima bolji od boljeg ae ba nelupetaj ko martin po diviziji
Na vrh Go down
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 3:25 am

hehe .. nije Martin nego Maxim Smile
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 3:35 am

Hehhehehe bota jesi bot hehehe martine jedan tupavi Smile
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 5:24 am

Inache bota kad bi izgubio od 4mira ( znam ga i ja licno, studira u tz ) reko bih da je amir picka jer kao CT ga ceka na sajtovima hahahahah
Na vrh Go down
Sponsored content





Dobili ste ban, Zasto radi cega? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Dobili ste ban, Zasto radi cega?
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dobili ste ban, Zasto radi cega?
» ZASTO SERVER NE RADI
» ban za mene, zasto?
» Zasto sam banovan za stalno

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: ADMIN / MODERATOR :: Admini na serveru:-
Idi na: