Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Dobili ste ban, Zasto radi cega?

Go down 
+13
m4jEsT!c
3YJKO 3BEP
.sparkY - otisao :)
MoSKrI
Out.
dado
Jubzzz
123456
Kinslayer
RecoN
Mub1
b0Ta ^
koreld
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 3:13 pm

4mir je extra igrac i lik je bolji od mene ja bar priznam ae mozes samo da ga obalis
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:27 pm

Onom Koreld-u ima da se najebem keve zbog bana!!!
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:34 pm

ccc...To se kaze : Izvini koreld , ali pogresio si...Nemam cheat i beze si me ban..I kazes IP da te unban...Vako nigdje ne ides Very Happy
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:46 pm

Ma ja cu njemu sory,hahaha!!!!Nije imao razloga za to,kakav cit ni ne znam sta je to...Nikada nisam kucao nista.Koreld javi mi se!!!Da raspravimo ovo!
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:48 pm

izvini sto spammam ali...Mislis da admini ne grijese ??? Haj ti pokusaj pa se javi...Mislis da je lako kad ti 10 000 igraca u isto vrijeme govori onaj cheater , mjenjaj mapu , mogu li dobit admina itd. ! ... Koreld je super lik i brine se za server...Ako te bano a da nemas cheat , mozda mu se ucinilo...Dobro ba...Greska...DAj ip on ako misli da je pogrijesio unban ce te !
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:50 pm

Ma koreld n1 Smile
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:52 pm

Ljudski je gresiti !! a nije fer ako ne priznas gresku Smile ( Sheekspir a.K.a Jubzzz ) hehehe


Out. bwat javljaj se na private sa passwordom od amx-a Smile
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
3YJKO 3BEP




Broj komentara : 2
Registration date : 2007-12-11

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 1:31 am

zamolio bih cenjenog admina da mi objasni razlog BAN-a?
neznam zasto, pa trebam odgovor od njega
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 1:48 am

3YJKO 3BEP (citat):
zamolio bih cenjenog admina da mi objasni razlog BAN-a?
neznam zasto, pa trebam odgovor od njega

Mozes li nam samo reci koji admin i kada si dobio ban,sakecaj uskoro ce ti se admin javiti i obrazloziti razloga bana!?
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
3YJKO 3BEP




Broj komentara : 2
Registration date : 2007-12-11

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 3:42 am

e stvarno neznam koji je admin bio, ali to je bilo oko 23.30
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 4:31 am

Dobro,vjerovatno ce se odgovorni admin javiti u toku danasnjeg dana!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 5:15 am

ja neznam nista oko tog bana.....

ostavi IP ovdje pa cemo to rijesit....ok???


zz afro
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 10:50 am

Dobro ba sad majestic..Ti meni kazes da spammam...Ako nemas niss u vezi toga suti i eto...On treba da dadne IP onome ko ga je ban...Niko ga drugi nesmije unbanat...
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 6:47 pm

Hallo sparky ne pricaj suplju pricu sta ti je??????

Ti stvarno nesto nisi uredu de ime se jos uvuci u SUPAK.....
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 8:26 pm

Hocu da se javi admin koji me ban i obrazlozi sto je to uradio.Nisam chitara i u nekim merama sam postovao pravila servera.Svi misle da koristim wh nisam ja kriv sto znam sve vase stekove.A i znam gde se moze pucati kroz zid.A vi da znate sta je wh i ostali chitovi ne bi ban svakog od reda!!!!!!Kad god neko nekok ubije kroz zid ima wh to je smesno.....Evo vam lol admini,ko vam svima vama samo dade status....Niste vi za admine ni na lanu....Jebo vas server....
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 8:50 pm

Moskri nema razloga,da se ne uzrujavas i psujes,dobio si ban,postavio si pitanje,sacekaj admina odgovornog i dobit ces odgovor!!! Nema potrebe da se vrijedjaju admini i slicno!

Pozz
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 10:12 pm

Ma Out tebi svaka cast,i pojedinima ali ostali su bas ...... da ne kazem sta.Neka nema veze ne mora da me unban samo neka se javi i neka objasni razlog....


Pozzz Out.

E jel si nasao rec....hehehe lol!
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 11:19 pm

E neka neko smiri onog korelda covek me uvek ban.... Znaci neverujem.....Nista nisam redio bre a on mene non stop ban!!!!!!!!

Neka iskulira mene bre ima brdo chitara o kojima treba da brine a ne da mene ban!!!!!!
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 2:31 am

Moskri brate smiri se molim te sve je ba ok....ako sta treba javi mi se i ja cu to rijesit jeli ok???

No sikiriki.....pozzzz
Na vrh Go down
voodoo.SlyFoX
njubs
njubs
voodoo.SlyFoX


Broj komentara : 13
Location : Backa
Registration date : 2007-12-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: OMG   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 3:42 am

Joj brate ima jedan katastrof admin ko dobije meni BAN a ja ne radim nista samo bio sam SPECTATE! neznam koji admin je ima ovo pa onaj pffffff
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:55 am

voodoo.SlyFoX (citat):
Joj brate ima jedan katastrof admin ko dobije meni BAN a ja ne radim nista samo bio sam SPECTATE! neznam koji admin je ima ovo pa onaj pffffff

svaka cast..ovakvu glupost odavno neko nije napisao pig
Na vrh Go down
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 3:40 pm

.carb0n (citat):
voodoo.SlyFoX (citat):
Joj brate ima jedan katastrof admin ko dobije meni BAN a ja ne radim nista samo bio sam SPECTATE! neznam koji admin je ima ovo pa onaj pffffff

svaka cast..ovakvu glupost odavno neko nije napisao pig
Glupost bila ili ne,ali je chista realnost,ovo je stvarno sramoto shta pojedini admini rade...chast izuzecima...
Posle 10-15 dana igre i provjeravanja,i hvale od nekih admina,ja popijem bannanu kao neko ko nije zasluzhio da se ikad pojavi na serveru...Ako neko stvarno misli da imam neshto,rado cu ga ugostiti 1 vs 1 do tad,sve najbolje.Svidja mi se server,lag ok ping ok pojedina raja ok,ali nemam namjeru da se prosipam zbog pojedinih debila,koji znaju za kanter "od juche" pa misle da su bog i batina...Pozz i sve najbolje do skidanja bana,ako ga ikada i bude...Izvinjavam se na rechniku, ali taj koji me banovao neka se javi!Svako dobro
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 5:37 pm

kaLLashootka^ (citat):
.carb0n (citat):
voodoo.SlyFoX (citat):
Joj brate ima jedan katastrof admin ko dobije meni BAN a ja ne radim nista samo bio sam SPECTATE! neznam koji admin je ima ovo pa onaj pffffff

svaka cast..ovakvu glupost odavno neko nije napisao pig
Glupost bila ili ne,ali je chista realnost,ovo je stvarno sramoto shta pojedini admini rade...chast izuzecima...
Posle 10-15 dana igre i provjeravanja,i hvale od nekih admina,ja popijem bannanu kao neko ko nije zasluzhio da se ikad pojavi na serveru...Ako neko stvarno misli da imam neshto,rado cu ga ugostiti 1 vs 1 do tad,sve najbolje.Svidja mi se server,lag ok ping ok pojedina raja ok,ali nemam namjeru da se prosipam zbog pojedinih debila,koji znaju za kanter "od juche" pa misle da su bog i batina...Pozz i sve najbolje do skidanja bana,ako ga ikada i bude...Izvinjavam se na rechniku, ali taj koji me banovao neka se javi!Svako dobro
ok ti prO...drug kada si u spectate duznost admina je da te kickuje...jer samo radi tebe stopa server confused
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 7:41 pm

Tvoje mjesto nije u SPEC,jer samo bez ikakve koristi zauzimas slot drugim igracima,i stvaras dodatni ping,a duznost admina jeste,da tebe upozori da udjes u neki tim,ili da napustis server,u suprotnom kick-ban!

Nije tesko za shvatiti!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
Gost
Gost




Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 7:42 pm

Out. (citat):
Tvoje mjesto nije u SPEC,jer samo bez ikakve koristi zauzimas slot drugim igracima,i stvaras dodatni ping,a duznost admina jeste,da tebe upozori da udjes u neki tim,ili da napustis server,u suprotnom kick-ban!

Nije tesko za shvatiti!
Pametno zboris bounce
Na vrh Go down
Sponsored content





Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Dobili ste ban, Zasto radi cega?
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dobili ste ban, Zasto radi cega?
» ZASTO SERVER NE RADI
» ban za mene, zasto?
» Zasto sam banovan za stalno

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: ADMIN / MODERATOR :: Admini na serveru:-
Idi na: