Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Dobili ste ban, Zasto radi cega?

Go down 
+13
m4jEsT!c
3YJKO 3BEP
.sparkY - otisao :)
MoSKrI
Out.
dado
Jubzzz
123456
Kinslayer
RecoN
Mub1
b0Ta ^
koreld
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 9:22 pm

.carb0n (citat):
Out. (citat):
Tvoje mjesto nije u SPEC,jer samo bez ikakve koristi zauzimas slot drugim igracima,i stvaras dodatni ping,a duznost admina jeste,da tebe upozori da udjes u neki tim,ili da napustis server,u suprotnom kick-ban!

Nije tesko za shvatiti!
Pametno zboris bounce

Sve je to uredu,i bih to isto uradio nego ja sam prichao o suprotno dr stvari...
nego pojedini admini banuju igrache koji i znaju da igraju,ne kazhem da sam pr0,nego da znam znanje,dovoljno dobro.Pa vi sad prosudite,jesu li svi admini objektivni,toliko od mene.svako dobro
Na vrh Go down
voodoo.SlyFoX
njubs
njubs
voodoo.SlyFoX


Broj komentara : 13
Location : Backa
Registration date : 2007-12-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 2:29 am

eh isto danas dobije mene BAN. ma pfffff sta je ovo? ja samo igram (max.imam sreca) i gotovo. nisam bio chit ADMINEEEEEEEEEEEEEEEE.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:57 pm

voodoo srY losa procjena nadam se da ces mi ForgivE xD
Na vrh Go down
voodoo.SlyFoX
njubs
njubs
voodoo.SlyFoX


Broj komentara : 13
Location : Backa
Registration date : 2007-12-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: OK   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 9:05 pm

Ok Frag nema problema ti si moj ljudi Smile
Na vrh Go down
eLD0R?
njubs
njubs
eLD0R?


Broj komentara : 28
Age : 31
Location : Bosna
Registration date : 2007-12-05

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 9:18 pm

Od danas je ukinuto dosta admina, tako da ne bude zablude, poz
Na vrh Go down
voodoo.SlyFoX
njubs
njubs
voodoo.SlyFoX


Broj komentara : 13
Location : Backa
Registration date : 2007-12-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: OK   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 2:56 am

od jedno strane bio dobro, zati ima pa noob admin ko dobije BAN kada ne radim nista samo bio sam spectate, htela sam da izaberem koju da bude (terror ili CT) i dobije BAN! lol
Na vrh Go down
voodoo.SlyFoX
njubs
njubs
voodoo.SlyFoX


Broj komentara : 13
Location : Backa
Registration date : 2007-12-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: SRY   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 2:57 am

******zato ima par noob admin
Na vrh Go down
kaLLashootka^
njubs
njubs
kaLLashootka^


Broj komentara : 12
Age : 37
Location : Mrkonjic Grad
Registration date : 2008-01-03

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 3:52 am

[quote="eLD0R?"]Od danas je ukinuto dosta admina, tako da ne bude zablude, poz[/quote ]

brate ako si skinuo admina pojedinima,daj skidaj ban makar igrachima za koje znash da nemaju nishta.nije mi svejedno makar bih ntio da znam razlog bana,samo to...makar si se ti uverio da nemam nishta,il se varam?
sve ovo pishem sa razlog zato shto mi se svidio ovaj server.samo to.veliki pozdrav od mene i svim pravoslavcima Hristos se rodi,i sretno badnje veche...Veliki pozdrav
Na vrh Go down
voodoo.SlyFoX
njubs
njubs
voodoo.SlyFoX


Broj komentara : 13
Location : Backa
Registration date : 2007-12-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 4:26 am

samo 1 problem>> f@n.mamb@ bio najdobar admin , i sad ukinuto admin Evil or Very Mad
Na vrh Go down
eLD0R?
njubs
njubs
eLD0R?


Broj komentara : 28
Age : 31
Location : Bosna
Registration date : 2007-12-05

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 9:02 am

@kalashootka : znam da nemas cheat, zato te nikad nisam ni opominjao a pogotovo ne ban, ostali su admini svi clanovi !r 31337 klana i jos par dokazanih postenih admina...samo uzivaj

@slyfox : mambi ce biti vracen admin ...
Na vrh Go down
voodoo.SlyFoX
njubs
njubs
voodoo.SlyFoX


Broj komentara : 13
Location : Backa
Registration date : 2007-12-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: alo alo alo   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 3:27 am

Onaj serveru ne mogu Upload Sxe programi (Anti-Cheat)????
Kome nema ovaj program ne mogu da igra (i kome ima, ne mogu Cheat_ON)
study
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 3:03 pm

voodoo.SlyFoX (citat):
Onaj serveru ne mogu Upload Sxe programi (Anti-Cheat)????
Kome nema ovaj program ne mogu da igra (i kome ima, ne mogu Cheat_ON)
study
ti koda si nepismen Very Happy sastavi malo ljepse recenice,ja nista nisam razumio Very Happy
Na vrh Go down
voodoo.SlyFoX
njubs
njubs
voodoo.SlyFoX


Broj komentara : 13
Location : Backa
Registration date : 2007-12-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 3:48 pm

ok ok meni samo 1 problema imam malo znam srpski, izvinjavam
Na vrh Go down
voodoo.SlyFoX
njubs
njubs
voodoo.SlyFoX


Broj komentara : 13
Location : Backa
Registration date : 2007-12-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 3:54 pm

da li mogu da tako program da Upload (sxe injected). kome ima ovako program svoju kompjuteru samo on mogu da igra. ovaj progam neda da igra cheat.
Gotovo. Sad kontas??????
Na vrh Go down
Diktator_BFS




Broj komentara : 2
Age : 31
Location : Srbija-Subotica
Registration date : 2008-01-10

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 2:04 am

Dobio sam danas BAN za STALNO dali mi moze reci ko me banovo zasto sam dobio ban!!!Hvala unapred!!!
Na vrh Go down
voodoo.SlyFoX
njubs
njubs
voodoo.SlyFoX


Broj komentara : 13
Location : Backa
Registration date : 2007-12-15

Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 3:56 am

da li mogu da tako program da Upload (sxe injected). kome ima ovako program svoju kompjuteru samo on mogu da igra. ovaj progam neda da igra cheat.
Gotovo. Sad kontas??????
Na vrh Go down
Sponsored content





Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dobili ste ban, Zasto radi cega?   Dobili ste ban, Zasto radi cega? - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Dobili ste ban, Zasto radi cega?
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dobili ste ban, Zasto radi cega?
» ZASTO SERVER NE RADI
» ban za mene, zasto?
» Zasto sam banovan za stalno

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: ADMIN / MODERATOR :: Admini na serveru:-
Idi na: