Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Oprostaj od cs-a

Go down 
5 posters
AutorPoruka
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 1:35 am

Cujemo se nekad raja oprastam se cs-a da ne pricam sad....jebat ga eto pa se cujemo nekad...pozz i sellam svima... Sad Sad
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 1:53 am

Smijesno,sta se dasava s vama raja!?
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
Gost
Gost




Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 3:04 am

e stvarno sta se desava???????????

aj malo likovi ciji je server, jubo, i koga si vec zaduzio da vodi racuna da sve bude ok, daj skupite se popite kafu na moj racun i popricajte lepo, nadjite u cemu je problem, mnogo dobrih ljudi hoce ili je otislo sa servera zbog ko zna cega i koga!!!

ako niste primetili server zbog toga propada, odlaze dobri ljudi a sve vise i vise dolazi kretena i budala da nam kvare igru...

ja sam iz srbije, iz ruma bounce , ima pun qrac servera po srbiji i rumi na koji mogu da igram, ja igram na vasem zbog ok ljudi sto dolaze i igraju na serveru, mamba, mufla , moskri, majestik, mne, mub, sparkyc, ubergeek, zuzi, out, ako sam nekog zaboraio nisam namerno, i pogledajte koliko dobrih ljudi ima, a pogledajte koliko pedera ima, mnogo vise pedera nego ok likova i zbog toga ova igra propada, mnogo ljudi hoce da ode, imaju jak razlog ne sumnjam, daj resite to ako hocete da opstanete i budete medju najboljim serverima, ovako vam se dobro ne pise...
necu da se mesam boli me tuki, ja sam takav da bi pomogao i najgorem neprijatelju ako hoce da poslusa ako nece ko ga ebe, tako i sada kazem ovde, ima puno playera koji nisu dosli da se igraju i zezaju, smeju, sale sa likovima na serveru nego su dosli da zezaju bas te dobre ljude i kvare igru svima, daj terajte to u 3 lepe p.m. , niko nece plakati zamnom niti cu ja za nekim , al mi je krivo sto svakim danom neko ode zbog nekog kretena, ja sam na ovaj server dosao sa preporukom od drugara, i ja sam server preporucio nekim ljudima, lepe reci na racun servera sam rekao, i zbog toga su oni ovde dosli i igrali, isto tako mogu kada me neko pita "daj neki server za cs" da kazem mani se 212.200.139...... ima puno kretena neces se provesti lepo i da ga posaljem na neki drugi!!!
zar nije bolje da na serveru bude svako sa svakim ok i da svako svakog pozdravlja kada dodje i sve u svemu da svako sa svakim bude prijatelj ili JARAN a ne da se preziru neki medjusobno...
ma sto se ja i trudim, dzaba ja pricao i jeo govna, kada se nista nece promeniti na bolje, boli me bas, bicu na serveru dok mi bude odgovarao, kada prestane oticu kao i svi ostali...
aj u zdravlje
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 3:30 am

citajuci opet ovo, video sam da sam zaboravio svog velikog druga, jarana, matrixa , i da mu se izvinim i da se ne ljuti, iznerviran sam pa sam zaboravio
matrix bro soriska
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 3:56 am

Jao ljudi sta se desava sa servera pre neki mesec server bio pun dobrih ljudi a sad pogledajte sta se desilo sva dobra raja otisla sa servera a dodju samo KRETENI DEGENi na serveru da igraju da nemozemo mi ko normalni ljudi da igramo pale citove i sve sto postoji posle 1 sata uvece admina nemozes da vidis na serveru pa ja i ponekad igram 24 sata na serveru napuni se server citerima i sta da ja uradim kad nema admina ja kazem da kaze citovo njih boli tuki kazu kad dodje admin nek nas ban sta je bio ovo sa adminina dali ste 1000000 admina na svakog sad skinuli na nekih vratili nekih ne sta je uradio m4jestic pa da mu se odzeme admin nisam video na forumu da se jedan od M4jestica pozali i kaze nesto loso samo sam dobro cuo da se pisamo sta .SparkY bezi sa servera jel mu koreld pretio da ce ga BAN ako ga vidi na serveri .Carbon isto lej mu Koreld rekao da je citer a score mu bila 0 5 kako je moguce da je citer kad nijednog nije ubio a 5 umro neka mi to neko obijasni sta znaci nije do igraci ima i nesto do admina pa sami vidite ja tek nekih meces ipo igram na server i se super osecam ali ponekad admin tu a neko si cituje ti kazes adminu njega boli tuki sta cituje nije citer decko je PRO ma kurca mi pro a sta ima da M4jesT!c bezi sa servera nije pravio nista oduzeli mu admina sad mora da igra citerima i da se nervira ko sto se ja nerviram kad igram.A ja kako sam doso na server i mogu i da si otidem pa puca mi tuku sta ce da se desava znam milion servera sata mogu igra i mogu da postanem admin al mi se ovaj serve vrlo dopada i neidem ali neznam do kad mogu da izdrzim ovako !!!!!

pozzz svima
Na vrh Go down
Out.
Aktivan
Aktivan
Out.


Broj komentara : 142
Location : www.gamers.forumn.org
Registration date : 2007-10-27

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 4:23 am

no comment!
Na vrh Go down
http://www.gamers.forumn.org
eLD0R?
njubs
njubs
eLD0R?


Broj komentara : 28
Age : 31
Location : Bosna
Registration date : 2007-12-05

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:38 am

Respect RUMA !

a mene si zaboravio, osim ako me ne ubrajash u pedere Laughing Sad
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 11:38 am

a de me ... Jebem ti misha Majestic ima da ostanes da ja se nebi poceo derat Very Happy:D:D...ne stvarno ti kazem...Dje ces bolan...Ajde ostani malo sa rajom da
deremo malo noobove Razz
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 3:25 pm

Ja nisam nigdje procitao da covjek nece vise da igra cs.a radi servera ili sranja na istom. Mozda je u igri neki privatni razlog Very Happy
Sve u svem nek je sa srecom
Na vrh Go down
m4jEsT!c
Aktivan
Aktivan
m4jEsT!c


Broj komentara : 88
Registration date : 2007-11-07

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 3:29 pm

grga upravu si privatno nesto...svasta ima da ne pisem prihvatite i eto to je to...
Na vrh Go down
Sponsored content





Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Oprostaj od cs-a
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Oprostaj
» Oprostaj od cs-a

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: