Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Oprostaj od cs-a

Go down 
4 posters
AutorPoruka
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 5:44 am

ma jebemise i za korelda i za sparkY i za .Carbona i za servera i za foruma za sve me boli kita idem sa servera jel ovo nemogu da trpim da me neko naziva citer kad nisam i svako ko igra stalno na serveru zna da nisam citer a to sto Koreld masta o to da sam citer nek si bude dalje mastao zelio sam da ostanem da igram na ovaj server al nemoze bit da me Koreld ban za stalno kad nije bilo razloga na serveru bilo od admina Mub1 m4jestic grga mabm@ Koreld niko mi nije reko da imam cit prvi Koreld reko da imam cita kad Rulle.MNE i Grga rekli da nemam nista Koreld izlego sa servera po nekih 15 min ban me za stalno...Pozz mozda sa nekim se vidimo na drugim servera.Budeti dobri respect mamb@ m4jestic Jubzzz Mub1 grga epa VIDIMO SE !!!!! see yaa
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:04 am

:smajlistomase:
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 12:31 pm

a kad bih ti reko da te ban meHkra sta bih reko? Sta lupetas dzaba ti bolan? IAKO IMAS WH NISAM TE TJEO BAN ! IMAS I WH I AIM ! Ne pravi se budala, ima nas iskusnih ovdje a to sto ti kazes eto pitaj onog RuLLe.MNE i njih, sta oni znaju? Botovi, ne zna sta je cit... a admine ne mozes tako lako preci jarane, jos si bot citerski nafurani da bi igro ovdje, i bolje ti je idi, idi dje god osh, mani se ovog servera.. tjeli ste ga unistit, ali server unistio vas, papaaaaaaaaaaaa
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 5:02 pm

degenu jedan sta me nije mub1 majestic grga mamb@ banovali toliko vremena igram na serveru dosad nisam ni jednom koristio citove niti cu koristit nesam ja ko neki da pale citove ja sam ti reko da igram za zabavu ne za klikove i score a server ce ti unistit sto teras raju sa njega NEK NEKO KAZE DAL SAM JA JUCE KORISTIO CITOVE IL STO POCELA SVAGA PA SAD NEZNAS KAKO DA MI SE ODUZIS PA ME NAZIVAS CITEROM DEGENU GLUPI!!!
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 5:48 pm

Inferno mapa, pratimo ga ja i mub1 i mehkra, covjek iza kutije NIJE MRDNO ! NIJE SE CULO MA NI A OD LEEKA ! Covjek cucno iza kutije, ti prebacujes na noz i uleces da ga koljes, ma ne to su samo predpostavke da je bio tu, sad ces reci.. tebi je odavdje pa paa nemoj mi vise komentarisat, i pitat me da idem na msn, cao
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 5:56 pm

hahahhaahha nisam ni jednog zakoljao na inferno zato nemoj da jedes govana kad neznas jel ti jasno degenu glupi nadji svedoke da sam citova sta me ne ban Mub1 majestic grga nego me ti ban jel ti krivo sta za tebe rekli da si citer pa neznas mi se kako oduzit moronu jedan
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 9:07 pm

Nisi zaklo? Mub1 i ja se smijali na admin chat radi tvog WHa offirnog, eto ti mub1a nek ti se javi.. smjesan si.. uleti leeku uspije ga zakacit jednog ali naravno ubije te leek jer ima pusku, cuj ti njeg, ko faca neka samnom da se prepire, moja je zadnja, dobio si ban i cao nije ovdje mjesto za tebe
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 10:17 pm

degenu sta mi Mub1 ne kaze nego sve mi ti govoris a tebi je mesto U POPRAVN OM DOMU IL U ZATVORU MA STA ZBORIM JA NIZI NI ZA TAM KOLIKO SI GLUP NI TAMO NEBITE PRIMILI MRS DEGENU GLUPI
Na vrh Go down
MoSKrI
njubs
njubs
MoSKrI


Broj komentara : 24
Registration date : 2007-12-07

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 11:59 pm

Uberg33k ajde smiri se malo nemas od te rasprave nista nozes da ih napusavas do sutra,on ce te posle ban zbog toga.Zato dosta!!!

A sta ako se tom liku na inf. videla puska ili ako je pre toga nekog iz tok steka ubio ili ako ga je video kada je trcao do tog steka.Brate ne mora da znachi da je to WH.

A i Koreld morao bi ti da obratis paznju kada banujes nekog zbog WH nije prvi put da gresis,prvo samnom,a danas secas se kada sam te pitao sto si ban onog lika(seti se i njega si ban isto zbog WH),a to mi je ortak i nije chitara,znachi to su ti dve greske u koje sam siguran 100%.A verujem da je i greska za uberg33k-a.

Koreld znam lika ok je na serveru od samog pocetka i ja nisam primetio da chituje.
Pusti decka da igra na miru,pa jebote vise dosta je svadj svaki dan se neko oprasta od servera...

Pravi ljudi odlaze a dolaze sve neki shabani a i pola njih su chiteri.Admin ga ban on ress konekciju i udje ponovo pod drugim nikom i nastavi.To ti netreba na serveru a ne neko kao uberg33k.

Ostavi ga da igra na miru ok je lik.......ajde ja cu odgovarati ako bude neki problem zbog njega.
Na vrh Go down
uberg33k
njubs
njubs
uberg33k


Broj komentara : 27
Registration date : 2008-01-17

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 2:12 am

e tako Koreld moskri ti reko a hvala moskriju sta kaze ovako jel i on bio prisutan ti mene ostavi na miru da igram ja ti se ne obracam ko da se ne poznajemo a ako nekd ima razlog za ban banuj me ne bez razloga da me ban mislim da nije fer tako
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 2:36 am

ne dirajte ubera, sta ste se primili, prvo ste ga iznervirali pa onda ocekujete da decko bude normalan, pustite ga koji dan da se smiri, najebo je zbog kretena jer im je verovao i zbog njih je dobio ban , a vi ga samo lozite i ne date mu da se smiri, pustite ga neka se ohladi i bice sve ok, nemojte ga samo kik , ban , i menjati mu imena dok igra, to su provokacije, stavite se u njegov polozaj, da nemata admina i da vam neko menja imena, kikuje jer ste ga zaklali a on nema admin status nego vi i tako dalje, ako te je neko zakla i napiso ti hahaha, nasmej se i ti nemojte ga kik odmah i ban
uzdravlje svima

p.s. korel mogao bi da odgovoris na moje mp koje ti saljem, ili neces ili nemas sta pametno da kazes pa cutis, procitaj ih pa ce ti nesto biti jasno, javi se kada to uradis!!!
poz svima
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 4:09 am

ubergeek hmm dolazio sam ja na server i pod drugim nickom.
Pratio sam tvoju igru bio si los los los los los los do jaja los.
I izgleda da si nasao WH za aim nisam siguran,
Sunjas se likovima sa nozem !!!!!
Upadas u neke situacije ides nozem 100% siguran da ces zaklati plus logicno je kada covjeku u steku dodjes sa nozem !

Nije da mi smetas los si i sa citom jarane samo nije fer prema ostalim igracima kada odlucis da se ostavis cheata dobro si dosao sto se mene tice.

Nije fazon nabijati scor ! Dolazis da igras zbog sebe nisi veci igrac sa skorom 40:1 od onoga sto mu je scor 1:50. To je igrica samo trebas nauciti pratiti igru i dobar ces biti.
Dotad predlazem da se vise ne javljas u vezi svog bana.

pozz
Na vrh Go down
Sponsored content





Oprostaj od cs-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj od cs-a   Oprostaj od cs-a Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Oprostaj od cs-a
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Oprostaj od cs-a
» Oprostaj

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: