Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Oprostaj

Go down 
+7
koreld
.carbOn
b0Ta ^
>MaTriX<
grga
Veko Skoda
.sparkY - otisao :)
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 4:16 pm

Posto vidim,vec postalo moderno...i ja se oprastam od ovoga servera-iz(po meni opravdanih razloga),za sve to je kriv samo jedan djecak,ciji su postupci,izrazi i ponasanje smijesani i time definitivno unistava server-da neduzim...nadam se da ce se prepoznati ko je

Pozz svima ! Razz
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 7:25 pm

zna se ko je...Odose raja pa vise postalo tradicija odlazit zbog Korelda... Ajmo se ba svi polako vratit , zaigrat pa kad vas banna da se onda zajedno tuzimo Very Happy Zna se da mu se nemoze uzet admin jer je 50 % servera njegov al eto iz fazona da i ja nesto dodam Very Happy Ajmo svi Very Happy Podrska da ostane raja Razz
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 7:50 pm

uzmite i ispickajte korela , ona je tu negde vase godiste, ako ne cak i mladji, sta vas zajebava on, sve u svemu bas vas briga, server ce da propadne za najvise mesec dana ako se nastavi ovako, a server moze da padne i sada i vise nikada da se ne podigne ako nekog bas interesuje...
tako da korel druze budi nam dobar i smiri se malo, pojedni cokoladicu, pogledaj dobro jutro deco i nemoj da zajebavas ljude vise
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 7:54 pm

RUMA posteno si rekao...On meni govori da sam citer sa skorom 1:5...da mi psuje mrtve i sve bogove ...Nece mali moci,da si iz SA malo bi porazgovarali..-


: komentar modifikovan dana: Wed Jan 16, 2008 8:56 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 7:56 pm

hahahahah..Dobra slika koreld..Ban ce me sa foruma al ajd...Very Happy..slazem se skroz...Stvarno zbog par likova ode sve najbolja raja...Ode majestic , ode .carb0n , sad cu i ja ... Ko je next ? Jubzzz ima posla , covjek nema vremena za forum i to I cim on malo zapusti pocne neko srati...


pozzz
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:08 pm

pa sta dete od 14 15 godina zna da radi neko da se folira, takav sam i ja bio dok me nisu ispickali jednog dana a tako ce i korela , kada ga uhvate manijaci sa servera Smile Smile bounce da mu usi iscupaju, prse polome Smile Laughing lol! i sta sve dalje, neka smisli neko , ja sam vam dao predlog sta za pocetak da uradite Smile lol!
aj odoh na kafu
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:13 pm

imam i ja cit RUMA (citat):
pa sta dete od 14 15 godina zna da radi neko da se folira, takav sam i ja bio dok me nisu ispickali jednog dana a tako ce i korela , kada ga uhvate manijaci sa servera Smile Smile bounce da mu usi iscupaju, prse polome Smile Laughing lol! i sta sve dalje, neka smisli neko , ja sam vam dao predlog sta za pocetak da uradite Smile lol!
aj odoh na kafu

MANIJACI SA SJEVERA ,JESI LUDD ???? cheers cheers brisi to !!
jug,jug,jug ,jug je samo jedan a sjevera stotinu i sedam Laughing
Na vrh Go down
Veko Skoda

Veko Skoda


Broj komentara : 3
Registration date : 2007-10-31

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:23 pm

Ja vas podrzavam u svemu...
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:29 pm

Cek ba cek ba koreld 14 ili 15 godina ? Odakle je ?
I plus dijete ne moze biti nikakav skiller pod 1 mozak se nije dovoljno razvio da bi bio u stanju da pamti neke stvari !!! Da se ne odrazi na stvarni svijet to znaci ili taj djecak sjedi kuci spava i igra csa ponekad jede ili je citer !
Skontajte malo Razz Nije se mozak dovoljno razvio googlajte malo ccc saznat cete iznenadjujuce cinjenice sto se tice cs.a
Na vrh Go down
>MaTriX<




Broj komentara : 7
Registration date : 2007-11-07

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:35 pm

ja se u svemu slazem... al to ti je tako kad dobijes head admina jer se onda digne koda je bog na serveru il slicno..znam taj osjecaj jer i ja sam bio admin Very Happy nije bilo zajebancije samnom a ja sam zajebavao Very Happy:D
usput mi je radi toga zao :Dsve nak
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:37 pm

upravo tako...Matrix ga pogodi iz prve Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:39 pm

UStanak je poceo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:42 pm

POZDRAV MOMCI OD MENE CAST SVIMA A OVIM PAPCIMA I PEDERIMA IZ !r JEBEM I STO IMAJU I NEMAJU ZAZALICE DAN STO SU SE RODILI 2 MOMAKA IZ TUZLE ZNAJU ONI O KOME SE RADIM I TIM SAM SE DAVNO ZAKLEO A STO SE TICE SER ZAR STE ZABORAVILI MOMKE KOJI SU DIGLI OVAJ SERVER A TO SU :BOTA ;MAJESTIC;VEKO;BLACK;VAGNAGUN;OUT;ATI;MATRIX;NIBDOK TI MOMAKA NIKAKO NEMA VISE NA SER A MI SMO GA DIGLI A NE ONI POZDRAV LJUDI I PJEVAJTE AJMO IH RUSIT MAJKU IM JEBEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOLIKO OD MENE POZ RAJA """"""""""""""""""""""""""""
Na vrh Go down
>MaTriX<




Broj komentara : 7
Registration date : 2007-11-07

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:47 pm

idemo ih rushit Very Happy:D lol to bota dojio ti korela Very Happy:D:Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:48 pm

lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:51 pm

ono gore je greska Smile Smile




NECU JA DA RUSIM NIKOG DA PRLJAM RUKE, SAM CE SE ON SRUSITI AKO NEKO NE PREDUZME NESTO POD HITNO!!!!


AKO JE PAMETAN VIDI U CEMU JE PROBLEM, korel solju mleka pa u krevey na spavanje ali prvo da uradis domaci


Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:54 pm

AJmo ih Rusit !!! Twisted Evil Twisted Evil
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:55 pm

ja cu mu staru prvo povaliti pa onda ce i ona u krevet s njim Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:56 pm

ovo je bilo nisko Smile lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:57 pm

lol! lol! Niskoo
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:57 pm

lol! lol! lol!

Nizak udarac Very Happy Da vidimo kako ce se sada snaci Koreld Very Happy:D:D Razz:P:P
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:00 pm

nije to nista ona je jos nize hahahahha vidis ti on je nama i heskye na forum stavio hahahahhahah jebo on sve svoje tu je trebo ROTWEILER DA STOJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ali nema veze i lov ja sve vas Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:03 pm

JA eee on nama namece svoje ciganluge...FUJ briga me za njegovog psa...lik u nakoj baraci zivi u tuzli...
nije grada vidio .a nasao je nama svima soliti pamet,e nece mociii
Hajmo ih rusit ! Twisted Evil
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:06 pm

pa mora solit tuzla puno soli ali ipak za rat je cjela tuzla 1 kozu muzla hahahha pa se hvali smo se mljekom hrani hahahahahhah
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:08 pm

sad ga pretjera momak ce se postidjeti isleit ce iz tuzle Arrow
Na vrh Go down
Sponsored content





Oprostaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Oprostaj
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Oprostaj od cs-a
» Oprostaj od cs-a

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: