Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli

na Otpisani. Cs 1.6 Forum
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Oprostaj

Go down 
+7
koreld
.carbOn
b0Ta ^
>MaTriX<
grga
Veko Skoda
.sparkY - otisao :)
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:14 pm

neka momak poraste , malo, jos nekih pola metra, i neka uci skolu, i neka bude on nama ziv, zdrav, pametan, ali pre svega neka odjebe od servera ili neka dodje sebi i bude ok,a ako ne , BOTA kazi sta ces da mu radis...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:17 pm

imam i ja cit RUMA (citat):
neka momak poraste , malo, jos nekih pola metra, i neka uci skolu, i neka bude on nama ziv, zdrav, pametan, ali pre svega neka odjebe od servera ili neka dodje sebi i bude ok,a ako ne , BOTA kazi sta ces da mu radis...

RUMU za PRIJEDSJEDNIKA ....zivio nam ti RUMA 1000000 godina cheers cheers cheers cheers

KORel -NAPOLJE
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:19 pm

imam i ja cit RUMA (citat):
neka momak poraste , malo, jos nekih pola metra, i neka uci skolu, i neka bude on nama ziv, zdrav, pametan, ali pre svega neka odjebe od servera ili neka dodje sebi i bude ok,a ako ne , BOTA kazi sta ces da mu radis...

hahaha...Ma najaci lik Very Happy


Ruma bi bio cool admin Razz
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:21 pm

!c.s.F@n! - .sparkY (citat):
imam i ja cit RUMA (citat):
neka momak poraste , malo, jos nekih pola metra, i neka uci skolu, i neka bude on nama ziv, zdrav, pametan, ali pre svega neka odjebe od servera ili neka dodje sebi i bude ok,a ako ne , BOTA kazi sta ces da mu radis...

hahaha...Ma najaci lik Very Happy


Ruma bi bio cool admin Razz

joj sparky usra ga sad i ti,mi pricamo o tome da skinemo ove propalice ti o adminima,jesi interesdzija....a fkt ruma kasnije za admina slobodno
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:23 pm

izvinjavam se Very Happy al stvarno meni govoris bojim se a neces da link das Very Happy

evo vam link za ovu nice slikicu Very Happy

http://img108.imageshack.us/my.php?image=27351zz8.gif


Boli me qrac Razz
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:24 pm

daj boze samo da mi dodje par kilometara blize jer imam putovati iz bugojna do tuzle mozda vise od 5 sati samo ga to spasava ali polako nace bota para nedje na putu pa ga posjetiti Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:28 pm

tesko ces ga naci on sa vukovima zivi...negdje u brdu,od tuzle 50 KM Very Happy

http://img108.imageshack.us/my.php?image=27351zz8.gif
http://img108.imageshack.us/my.php?image=27351zz8.gif
ZIVIO PREKRIZENI KORELD
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:31 pm

Bota oces ga stvarno tuci ? ja cu ti obrzbjediti organizovani prijevoz Cool Cool bounce bounce cheers
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:34 pm

ja cu iz rume doci po tebe i sve vas, i idemo da karamo korela Smile Evil or Very Mad
ako ne ode do sutra sa servera
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:36 pm

e jel to sigurno za prijevoz nemojte me valjati !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ocami sve mi pjena iz usta curi I AM ROTTWEILER !!!!!!!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:37 pm

Svijum ajmo organizirati prijevoz i pokucati mu na vrata pirat
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:39 pm

ahahahhahahahahahhahaahahaha....Sad ce doc pogledat i otic Very Happy Nece ni komentar ostavit Razz hahah... Samo vi idite Razz Ja vas castim cevapima kad se vratite sa : "naravno moguce misije " Very Happy:D:D


lol! lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:44 pm

!c.s.F@n! - .sparkY (citat):
ahahahhahahahahahhahaahahaha....Sad ce doc pogledat i otic Very Happy Nece ni komentar ostavit Razz hahah... Samo vi idite Razz Ja vas castim cevapima kad se vratite sa : "naravno moguce misije " Very Happy:D:D


lol! lol!

scratch
Na vrh Go down
b0Ta ^
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 139
Registration date : 2007-10-16

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:48 pm

moze al 20 tka nek je samo topla Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:51 pm

ma sve ce lako biti nek oni dobroj raji (sparkiju,majesticumatrixu,boti i meni ) vrate admina i nek Koreld nestane...onda ja castim sa 30 ako treba sa kajmakom


i naravno rumu za admina
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 11:13 pm

Basketball Basketball
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 12:15 am

ma nek meni daju neigram ni jedan mesec a pogledajte mi score i sate izigrane na serveru i tako samo po 24 sata na serveru pa da ne igraju citere nek meni daju admine da vidite kako ce da ide raja
Na vrh Go down
Gost
Gost




Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 12:16 am

i dalje ne razumem sto je skinut majestiku, matrixu, boti, sparkyu, jupiu , carbou , swicthu admin, niko se nikada na njih nije zalio
a admina imaju korelovi jarani kreteni sve do jednog, i oni unose nerovzu i svadju na server!!!!!! sta jedan kaze to svi rade!!!! strasno!!!!
manite se takvih admina!!!!
Na vrh Go down
.carbOn




Broj komentara : 7
Registration date : 2008-01-17

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 12:26 am

EVO VAM VASEG PRAVOGA LICA; BANOVATI MENE ..ZASTO ?????
ZATO STO SAM STAO PROTIV SMRADA KORELDA FUJ
IDITE SVI U PICKU MATERINU,.KORELD -MRTVE Rolling Eyes Rolling Eyes
Na vrh Go down
grga
njubs
njubs
grga


Broj komentara : 37
Age : 37
Location : Kaldrma
Registration date : 2008-01-01

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 12:29 am

skontajte gdje zivi imam ja nekih duznika u tz pa ce se i korel regulisat Razz
Na vrh Go down
.sparkY - otisao :)
Aktivan
Aktivan
.sparkY - otisao :)


Broj komentara : 128
Registration date : 2007-11-02

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 12:30 am

Jebem ti sve usta ono glupo pederu kretenski... Bannas mi raju jel pederu ?? Sto mene nisi .. ha ??? Zaboravio ?? Ili ti je mozda zao mene ???? Jebem te glupa !! Najbolju si ti raju otjerao !! Server ce da padne ko sposlom zbog TEBE...Ti se peder napusheni !!! Ban me jebem ti sestru , necu vise na server doc !! Isto kao i pola foruma jer si ti nas otjero...Nafurao se lik misli da je bog jer ima admina...stvarno debil...Degenu idolski !!! Postovanje Jubzzz ali si stvarno nasao koga volit .... FUJJ
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:28 am

Ismet Mujkanovic br 7 Moluhe.. javite se na msn dobit ce te i broj ne bih radi pojedinih da ostavljam.. dodzite i od mene cevape imate.. koja furka

haha carb0n frag sparky, oni da dolaze shta ce oni bale jedne, mogu vam smirglat gume od auta.. ahahahah.. ajde Vozdrica.. sretan put prije svega..
Na vrh Go down
koreld
Aktivan
Aktivan



Broj komentara : 71
Registration date : 2007-10-15

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:29 am

a ako 100 km nemozete skupit radi jednog citera poput mene, dje ste prispjeli


HAHAAAAHHAHAAAAAHAHHHHHAHAHAHAHHAAHHAHAHA
Na vrh Go down
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:32 am

Kaldrma 24 Donji Vakuf .. svratite do mene da vam kocnice podmazem kad budete ishli Smile
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
Jubzzz
OtPisaNi
OtPisaNi
Jubzzz


Broj komentara : 135
Age : 37
Location : KaLdrMa !
Registration date : 2007-10-04

Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 3:39 am

grga (citat):
skontajte gdje zivi imam ja nekih duznika u tz pa ce se i korel regulisat Razz


Sha ti balish nemoj da ti uskocim tamo da te pocjepam ko oslobodjenje Smile hehe


sparky .. imas li godina da napravish licnu ?? ili se josh vodish na maminom pasoshu ?? ako te ona ne moze izdrzavati dodji da te tata jubz prevede na sebe .. da te usvojim .. tebe i mladunche carb0n-a

sta ce te vi skuplljat jebo vas allah i bog .. pizdite radi neke igrice .. sto vam krivo sto ne mozete imati admina ?? pazite server je privatno vlasnistvo !!! server je moj ! ja odredjujem kome dati admina a kome ne !! ako shta imate ba protiv toga recite mi nachemo se nije frka nikakva !! manite se gluposti preko neta i prijetnji ba !!


Ovi stu su se nabrojali za admina ! mogu mi samo kurcac popushit !! znaci ono lagano da mi ne ide dim u ochi !!

zapamtite NIKAD bas NIKAD NECHETE IMATI ADMINA NA MOM SERVERU !! i ne vidim razloga da dolazite uopce na server !! zeleni ste vi josh za counter strike !!


Al polako ! otom potom .. sve ce da dodje na svoje ! relax !


I ovi razbijachi sto hoce da idu .. ko ne mogne stat svratite kad budem podmazivao kocnice da kojeg uguram u gepek !!


cmoxa ppl & relaxirajte se malo ! CYA !
Na vrh Go down
https://otpisani.darkbb.com
Sponsored content





Oprostaj - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oprostaj   Oprostaj - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Oprostaj
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Oprostaj od cs-a
» Oprostaj od cs-a

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli :: OFF Topic Forum :: OFF Topic Forum-
Idi na: